Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért jajonganak a Moszkva...

Miért jajonganak a Moszkva tér átalakítása miatt hogy ott nem lehet közlekedni? Én is ott járok naponta-metró is van! Nem muszáj a dagadt valagát mindenkinek kocsiban vonszolni!

Figyelt kérdés

Egyesek úgy tűnik belehalnának ha öt métert kéne menni kocsi nélkül. Munkatársaim közül többen nyavalyognak, hogy Moszkva tér és környéke szét van verve és nem lehet közlekedni, kocsival 1 óra mire átjut rajta.


??? És?

Én is ott járok! Naponta!


Metró! Ez úgy tűnik eszükbe se jut. Tömegközlekedéssel egy lépést se. Az az alap hogy dagadt valag be a kocsiba. A WC-re is azzal mennének csak sajnos az épületbe nem lehet behajtani kocsival.


És amikor megemlítem nekik, hogy én nem kocsival járok, hanem metróval és lám itt vagyok időre.

A válaszok mindig: micsoda? Metró busz villamos? Hát hova gondolok? Hát ők meg a tömegközlekedés?????


HÁT NEKIK ARRA NINCS IDEJÜK!

Hát ja! De arra van idejük hogy 1 órát dekkoljanak míg átjutnak egy téren ami metróval 2 perc lenne.


2015. ápr. 14. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

1) Széll Kálmán tér

2) Én is mindig ott kell átmenjek, ha megyek akárhova, a kocsikat rohadtul nem zavarja ott semmi. Az ilyen amerikanizált barmokat kéne utólag abortálni. :D

2015. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem már a Moszkva az Moszkva marad. És van ám Marx tér is még. Nekem.
2015. ápr. 14. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
És van külön gyakorid is? Neked.
2015. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Te csak trollkodni jöttél ide? Igazi kérdést nem tettél fel, a puffogásodra meg senki sem kíváncsi.
2015. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nme trollkodni jöttem csak nem fér a fejembe hogy van pofája az időre panaszkodni olyannak aki naponta 1 órát döglik a kocsiban totál feleslegsen ahelyett hogy

a) gyalog

b) tömegközl

c) bringára pattanna


Ja hogy akkor használni kéne a kis lábait is és attól már elszokott a sok dagadt tehén? Hát szar ügy.

2015. ápr. 14. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Arra azért kíváncsi lennék, hogyha a sok dagadt tehén otthon hagyná a kocsiját és ott tülekedne veled a metróban, akkor mit szólnál hozzá. A BKV már bizonyította, hogy képtelen a jelenleginél nagyobb tömeget elszállítani.
2015. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Autóval nagyon sokan elég nagy távról jönnek, gyakran elővárosokból. Ebben az esetben a tömegközelekdés sokkal problémásabb, főleg ha csak egy darabig jönnél autóval, leparkonál és utána szállnál át tömegközlekedésre.


2. Az autó sokkal kényelmesebb, mint tömegközlekedni.


3. Ha valakinek tényeg fontos az idő, de csak kényelmi szempont miatt nem akar tömegközlekedni, akkor igazad van, de ez mindig egyéni mérlegelések függvénye. Idő, pénz, kényelem, hova kell meni munak előtt-után.. stb.

2015. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a stílusban add nekik elő, hogy mit gondolsz erről, oszt lehet velük vitatkozni. Nekünk itt hiába puffogsz.
2015. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most sajnálni kéne téged vagy mi? Valahogy nem megy...
2015. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező autóval járni, én is tömegközlekedem és még élvezem is hogy különböző embereket látok.

Szerintem ne foglalkozz evvel.

2015. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!