Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki segítene, Sopronból,...

Valaki segítene, Sopronból, vagy Mosonmagyaróvárról, vagy Szombathelyről lehetne naponta kijárni Bécsbe dolgozni?

Figyelt kérdés
És valaki be tudná linkelni, a menetrendet? Mert lehet, hogy én rossz helyen keresem, de csak részmenetrendeket találok, pl olyat, hogy Sopronból fél 9-kor megy vonat. Na és előtte?

2015. febr. 13. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sopronból rendszeresen járnak ki főállásba dolgozni szóval lehetséges. :D Bár azt nem tudom, hogy szóval keresgess még. Talán busz?
2015. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sopron/M.óvárról lehet

www.elvira.hu

2015. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg

[link]

2015. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.

Esetleg még válaszok?

2015. febr. 14. 16:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Szombathelyről is sokan járnak ki suliba minden nap Oberwartba, szóval biztos vannak rendszeres járatok Ausztriába, csak lehet nem megy el Bécsig.
2015. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

de utolsó, azt azért hozzátenném, hogy Oberwart 30 km, Bécs meg 130 km...

oberwarti busz is úgy megy, hogy reggel 6 óra valamikor, meg délután jön egy vissza 3 körül, aztán ennyi. Szombathely-Bécs közvetlen busz nem hiszem, hogy lenne, meg innen napi szinten nem éri meg kimenni Bécsbe, korán kelsz, későn érsz haza, családos embereknek ez nem jó, legalábbis ahogy hallottam ismerősöktől.

2015. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az elvira és a gysev honlapja ilyen semmit sem ér, a menetrend fele rajta sincs. [link] -n nézd meg, ott van helyesen rajta.

Nyilván lehet kijárni, én egyetemre járok ki naponta, de számolj azzal hogy reggel és késő délután elég nagy tömegek vannak az ingázók miatt.

2015. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy én nem értek valamit, de itt, amit az utolsó hozzászóló ír, valaki lát olyat, hogy holnap, azaz 19-én reggel hánykor indulnak Sopronból járatok Wien-be?
2015. febr. 18. 21:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Von-hoz beírom, hogy Sopron, Nach-hoz:Wien, és dátum, és Verbindung suchen-t kell megnyomni?
2015. febr. 18. 21:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké, azt hiszem, kezdem érteni.
2015. febr. 18. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!