Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerettek bejárni dolgozni a...

Szerettek bejárni dolgozni a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy csak az életetek rövidül ezáltal? Ha a pénz nem lenne gond, nem inkább utazgatnátok a világban, nyaralnátok, szórakoznátok, stb?
2015. ápr. 20. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába ment, valaki jelentse. Köszi.
2015. ápr. 20. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek,persze ha lenne lóvém nem mennék többet,de jó a fizu (nekem elég),élvezem a melót (elit órabolt),és 2 dögös,MILF kolléganő. :)
2015. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy dolgozni kell-e vagy "csak" utazgatni. A végcél ugyanaz mindannyiunknak...
2015. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem tartom időpocséklásnak a másoknak termelt profitot hanem halálos bűnnek. A saját életünket csesszük el ezzel. Viszont a saját és család érdekében végzett munka ellen nincs kifogásom. Valaha a szüleimmel éltem úgy otthon hogy nem jártam sehova dolgozni, hanem a háztáji gazdaságukban tevékenykedtem mindig azt amire éppen szükség volt. Mellette néha utazgattam is. Az az időszak tényleg maga volt a földi paradicsom.

De volt olyan is hogy profitéhes privatizátornak vagy más ingyenélőnek dolgoztam és rezsit fizettem. Finoman szólva ekkor olyan érzésem volt mint ha bűnöző lennék. Persze nem voltam az hisz minden törvényt betartottam, csupán a legfontosabb törvényt nem, azt hogy az időmet és munkámat ne csesszem el mások gazdagodása érdekében.

2015. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretek bejárni.
2015. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nyomorogni, nincstelennek lenni rosszabb lenne.
2015. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mikor, hogy.

Ha jó feladatokat kapok és sikerélményem van, akkor nagyon. Ha rutinmunka vagy üresjárat van, akkor időpocsékolásnak tartom.

2015. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!