Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik a régi munkahely...

Anyukák, akik a régi munkahelyetekre mentetek vissza dolgozni GYED/GYES után! Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után mentetek vissza? Milyen volt a visszaállás? Hogyan fogadtak benneteket a kollégák? Ugyanazt a munkát végzitek, mint előtte? Változott valami a korábbihoz képest?

#GYES #munkába állás #GYED utáni munka
2013. márc. 24. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem annyiban más, hogy helyileg máshová kerültem a cégen belül (közelebb a jelenlegi lakóhelyemhez) és itt nem ismertem senkit. 5,5 évig voltam gyes-en amúgy.

Nehéz volt a visszaállás, minden szempontból. Egyrészről a koránkelés és az oviba rohanás miatt, másrészről pedig mert rengeteget "butultam" az otthon töltött idő alatt és nehéz volt megszokni, hogy folyamatosan pörögjön az agyam, egész nap, minden percben.

A kollégákkal és a főnökömmel óriási szerencsém volt, mert eszméletlen jó fejek, az első perctől fogva be- és elfogadtak és mindig nagyon segítőkészek voltak. 1 éve már, hogy velük dolgozom, most már abszolút baráti a kapcsolatunk és bármikor számíthatunk egymásra.

A munka nagyjából ugyanaz, bár most már több az ellenőrzés, régen azért nagyobb volt a lazaság :) Viszont a munkaidő így is elég rugalmas, a 40 órát magamnak osztom be, így tudom hozni-vinni a gyerekeket az oviba, mert a párom sajnos 7-17-ig dolgozik.

Szerencsére a fizum jócskán megnőtt, rengeteg a cafeteria és céges kocsit, laptopot is kaptam.

Iszonyú szerencsém van ezzel a melóhellyel, ezért megteszek mindent, hogy megtartsam.

2013. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 3 év után mentem vissza dolgozni, de eléggé megnehezítették, mivel nálunk a munkarend 10-21-ig volt. A férjem össze-vissza dolgozott, így a bölcsibe nekem kellett vinnem és hoznom amikor ő nem ért rá. Nem tetszett a munkáltatómnak, hogy én osztottam be magam. Így már nem dolgozok ott. Most saját vállalkozást viszünk a férjemmel, de az új cigitörvény miatt ki kell találnunk valami mást.
2013. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!