Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyedülálló anyaként angliai...

Egyedülálló anyaként angliai munkavállalásban kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utánna az arra vonatkozó törvényeknek.

Nyilván az angol nem gond, keress rá a neten.

2015. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reagálást, de engem inkább gyakorlati tapasztalat érdekel. Ritka helyzet miatt.
2015. máj. 14. 20:04
 3/4 anonim válasza:

Tesom egyedulallo anyuka, de mazlija, hogy apukank keso delutan, estimuszakban dolgozik, igy van ki iskolaba vigye a fiat, vigyazzon ra. Igy teljes munkaidos allasa van.

Rengeteg reszmunkaidos allas van, amit a gyerekekehez lehet igazitani, nagyon sok munkaado rugalmas (eddigi tapasztalatok alapjan.....bar en nem egyedulallo anyuka vagyok, de reszmunkaidos a munkam.....)

2015. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja es ugye vannak napkozi "szerusegek" kulon csoportok es foglalkozasok, ahol lehet hagyni meg iskola, ovoda elott?utan a gyereket.Azt hiszem ezekfizetosek, de gondolom egyedulallo szuloknek van vmi alternativ megoldas.....
2015. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!