Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan adhatnék vissza egy...

Hogyan adhatnék vissza egy munkát tapintatosan?

Figyelt kérdés
Mit kéne mondanom, hogy fogalmazzam meg, ha vissza akarok lépni egy nem teljesen hivatalos munkától? Egyszerűen nincs időm vele foglalkozni és nincs is elég tudásom hozzá, csak a nyakamba varrták. Pénzt még nem láttam, nem is akarok.

2015. máj. 15. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg ki adta a munkat. Ha munkahelyen fonok akkor gaz, de olyankor hivatkozz csaladi hatterre, hogy most nem alkalmas de azert koszonted a lehetoseget.

ha van rendes munkad es ez maszek lett volna mashonnan jovo megkereses reven, akkor hivatkozz a hivatalos munkadra hogy ott most nagy a nyomas es mar nem szeretned tetezni, de azert koszonod.

legegyszerubben egyebkent ne hivatkozz csak arra, hogy most nem tudod elvallalni, kozbejott valami, ne haragudjanak. Ilyenkor celszeru magad helyett ajanlani valakit aki az adott munkara szakmailag alkalmas lehet pl igy: koszonom de a muniat vissza jell mondanom viszont tudok magam helyett mast ajanlani keressetek meg hatha erdeklk x.y. ha kell adok hozza elerhetoseget.

aztan ha az se vallalja akkor az mar nem a te dolgod.

szolj mihamarabb mert az viszont nem illendo ha elsore rabolintottal de egyre tobb ido telik el es megse szolsz hogy visszalepnel.

2015. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nos ez elég fura helyzet, egy ideje már dolgozom ezzel a pasival más dolgokat csináltam neki. Ez a meló elég labilis lett volna egyébként is a baj az, hogy amikor mondta hogy csináljuk meg akkor rábólintottam, mert akkor még nem volt rendes munkám, de egy jó hónapig tolta ezt az egészet és azóta már adtam neki egy tervet és utána nem jelentkezett és azóta meg sűrűsödtek a dolgok. Most miután hívott megbeszéltünk egy találkozót, mert telefonban csak nem akartam úgy lemondani, gondoltam majd szemtől szembe, akkor rám tudja borítani az asztalt.

2015. máj. 15. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jo akkor a helyzet. Az elmult egy honapban valtozott a helyzetre hivazkozz. A tervvel o mar igy is csak nyert. Ne csinalj belole nagy lelki ugyet a munka az uzlet. Szerintem nem boritja rad az asztalt.
2015. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!