Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen eltervezte a jövőmet! Hogy lehetne burkoltan, tapintatosan a tudtára adni, hogy én ezt nagyon nem szeretném?

Figyelt kérdés

Apukám eltervezte a jövőmet. Az egészet. Nagy vonalakban így képzeli el:

-400 km-re lévő gimnáziumba járok

-10 éven belül 3 unokát szülök neki és az egyiket neki is adom (!!!!!)

-sikeres író leszek

-ha betöltöm a 18-at, elkezdek vele utazgatni

-nyugdíjaskoromra félrerakok pénzt és majd abból nyaralgatok

Szóval ez lenne az. De az én jövőképem egyáltalán, még csak nem is hasonlít az övéhez. Teljesen más gimnáziumot szemeltem ki magamnak, lehetséges, hogy fel is vesznek.Egyetemet szeretnék végezni, és addig biztos, hogy nem szeretnék gyereket, egy darabig utána se, már ha egyáltalán szeretnék. De az 100%, hogy sose adnék neki gyereket :D Most nem bántásból, de sosem volt egy mintaapa, most se lenne az, később nem tudom mi lesz. Mindenesetre ennek a kivitelezése meg se fordult a fejemben sose. Író se leszek, nemhogy még sikeres is... Nincs meg a képességem hozzá, és annyira nem is vonz a dolog, csak olvasni szeretek nagyon. Ha betöltöm a 18-at...Fogalmam sincs, mihez kezdek majd akkor. De az utazgatás nem az én műfajom, főleg nem vele... A nyugdíjas koromról meg még hallani se akarok :D


Most úgy tűnhet, hogy dacból nem akarom megvalósítani a velem kapcsolatos terveit, de nem így van. Csak szeretnék magam dönteni.



2015. febr. 8. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért kéne megvalósítanod a terveit? Szépen megmondod hogy te melyik gimnáziumba szeretnél járni, oda adjátok be a jelentkezésit, ott szépen tanulgatsz, egyetemre mész és kész. A gyerek meg akkor jöjjön, ha megtaláltad az igazit, biztos jövedelmetek és lakásotok van, ahol jó életet tudtok neki biztosítani. És egy nagyszülő se várja el hogy megkapja az egyik unokáját örökbe, nyugi :D
2015. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. febr. 8. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"10 éven belül 3 unokát szülök neki és az egyiket neki is adom "


Apád elmebeteg. A 400 km-re lévő gimnáziummal lehet hogy még jól is jársz. Menekülj.

2015. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fater beszéljünk.

Figyelj, ezek jó tervek csak sz*arok rájuk inkább kezdek valami hasznosat magammal. Szia...

2015. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. febr. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!