Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahelyem, hogyan, mit...

Első munkahelyem, hogyan, mit csináljak, mit kérdezzek, érdeklődjek vagy ne a munka/kollégák iránt, egyesével mutatkozzak be vagy egyszerre mondjam, hogy én vagyok az új kolléga, legyek önállóbb vagy kérjem ki a véleményüket, mi a helyes?

Figyelt kérdés
Félek nagyon, hétfőn kezdem a nagy betűs ÉLETET.
2015. máj. 20. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely?
2015. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a tanácsokat, csináld azt amit mondanak, legyél érdeklődő, de ne legyél túl személyes, ne poénkodj az elején, és ne légy túl közvetlen sem, ugyanis ez bizalmatlanságot épít ki az elején a kollégákba. Ha túl stréber vagy az is, így meg kell találni az arany közép utat, de mindenképpen legyél szorgalmas. A bemutatást általában a közvetlen felettes szokta megtenni, ha nem kérdezd meg mi a szokás és annak megfelelően járj el. Sok sikert a nagy betűs élethez!
2015. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez szokás kérdése.

Van, hogy a főnök összehív mindenkit és bemutat a kollégáknak, de én már jártam úgy is, hogy nem mutatott be, hanem én mentem oda mindenkihez, hogy én vagyok az új kolléga.

Szóval ha az elején nem mutat be vagy nem mondja neked, hogy lesz bemutatás, akkor szerintem nyugodtan menj oda mindenkihez.

Amúgy meg ahogy a 2-es is írja. :) Legyél kedves, de ne túl bőbeszédű, ne poénkodja az elején, legyél szorgalmas...stb.

Sok sikert! :)

2015. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és milyen munka? :-)

Már az előttem szólók mindent elmondtak.:-)

Sok sikert az új munkádhoz!

2015. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!