Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő után mondhatok fel...

Mennyi idő után mondhatok fel közfoglalkoztatásban?

Figyelt kérdés

ápr.20tól aug.31 van szerződésem

takarítónő vagyok, a kollégákkal összeférhetetlenség alakult ki az ő részükről.

3an vagyunk takarítók egy 4termes iskolában (szerintem vicc, egyedül is megtudnám csinálni) 2en aug.ig szerződéssel , egyikünk fog maradni, magyarul megy a harc hogy kitúrjanak...


állandóan alám tesznek összekoszolják amit már megcsináltam stb szóval kiakarnak csinálni..mivel olyan gyomoridegem van hogy minden reggel hányással kezdem a napot és úgy indulok dolgozni, azt mondtam elég, nem szeretnék kórházba kerülnek mert kikészítenek..

úgy döntöttem felmondok.

Mennyit kell dolgoznom még mennyi a felmondási idő?


2015. máj. 21. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész és jelented ezt az önkormányzatnál vagy hol is kell? Találhatnak neked másik munkahelyet ahol ledolgozod azt a 4 hónapot.
2015. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megyek mindenképp, de utcaseprést nem vállalom el ..asztmás vagyok porallergiám van, takarítást sem szívleli a szervezetem csak hát muszáj volt.
2015. máj. 21. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Parkosító közmunkán közös megegyezéssel fel lehet mondani, irodai közfoglalkoztatáson más munkahely találása nélkül nem igazán lehet. 30 nap után jár a szociális segély, másra pedig nem kötelezhetnek. Na most azt nem tudom, hogy ezzel a takarítós közfoglalkoztatással mi a helyzet. Ebben nem vagyok jártas, másik kettőben már voltam.

Esetleg nem lehetne beszélni erről a főnökkel vagy bármilyen szakmai irányítóval?

2015. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó hàt jót néztem rajtad xD

A programoknak nevei vannak,és emögött àllnak hatósàgi szerződésben foglalt feladatok. Nincs ilyen,hogy parkosìtó közmunka.....feladat van olyan.



Kérdező,az alàbbi lépéseket teheted meg:

- a munkaköröd nem lehet egészségkàrosìtó(mentàlisan sem)

-jelezd felettesnek(nem szintén közmunkàs felettes!) hogy mi a probléma

- ha nem ajànlanak fel szàmodra màs munkakört akkor ragaszkodj a közös megegyezésü felmondàshoz.

-felmondàsi idő ez esetben két hét,amit ez esetben a legtöbbször elengednek,vagy egyszerűen csakigazolatlannal végigfuttatnak

- ha végigsolgozod a felmondàsi időt akkor arra természetesen kapsz fizetést

2015. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg? :D Én is pont így akartam elkülöníteni. Illetve én személy szerint így ismertem. Mégis milyen más neve lenne annak, amikor parkba küldik ki az embereket? A munkavállalók önmagukban a segédmunkások, a program parkosítás vagy parkgondozás. Egyébként akárhogyan is van "hivatalosabban", de ezen pont nem kéne elhasalni.
2015. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!