Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a pénzkereseti lehetőség...

Mi az a pénzkereseti lehetőség amit otthon végezhet az ember anyagi ráfordítás nélkül és havonta kb 5-10 ezer ft-ot meg lehet keresni vele?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Lakásos prosti :'DDDDD
2015. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Férfiaknak :D
2015. máj. 28. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Weblapszerkesztés például. Tök ingyenes programokkal meg lehet oldani és nem olyan vészes megtanulni sem.
2015. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Vagy ha a fővárosban laksz elmész plazmát adni. Havonta összejön annyi, amennyit írtál, vagy a kétszerese legalább ha sűrűbben jársz.
2015. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Plazmát lehet többször adni, mint vért adni? Vért adni évente 3-5 alkalommal lehet, szerintem ezt sem lehet gyakrabban.


Kérdező, ha valamiben nagyon jó vagy, és otthon is végezhető, az műsödhet így. Ismertem pl. olyan fodrászt, aki házhoz járt. Először mindenhez kell némi ráfordítás, míg megtanulod, minimum az idődet rá kell szánnod. Informatika, varrás, ezek tipikusan otthonról is végezhető munkák, de szakértelem kell hozzá.

2015. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fordítás, portrérajzolás fotóról, korrepetálás, menj el aktmodellkedni (nem ügynökségre gondolok, hanem grafikus, festő, fotóművészekre, hallgatókra), cikkírás, weblapkészítés, webdesign. Más nem jut eszembe hirtelen.
2015. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Spermaban?
2015. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-mas, aki a weblapszerkesztést írta:


Igen, valóban könnyen meglehet tanulni, viszont akkor csak nagyon alap weboldalakat tudsz csinálni, és senki sem Tőled fogja megvenni a weboldalát... Egy weboldal létrehozása haladó dolog, és a programozási nyelvek teljes ismeretét igényli.

2015. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" szerintem ezt sem

lehet gyakrabban."


De. Évi 33x, ketto kozott minimum 3 nap kell elteljen.

2015. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, én egy hét után már tudtam eladható értéket csinálni... igaz, csak a css-t, de azért már kaptam százalékot. Ezért mertem a kérdezőnek ajánlani.
2015. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!