Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önkéntes munka lehetőség...

Tristouse kérdése:

Önkéntes munka lehetőség bántalmazott nőket segítő egyesületnél, anyaotthonban vagy krízis otthonban?

Figyelt kérdés

Önkéntes munkát vállalnék heti 2 napban bántalmazott nőknek segítséget nyújtó szervezetnél, esetleg anyaotthonban. Tudtok-e ilyen lehetőségről Budapesten és környékén. Amiben segíteni tudok: pályázat figyelés, pályázat írás, adminisztrációs feladatok, lelki támogatás, oktatás...

Konkrét lehetőségekkel üzenetben is megkereshettek.



2015. febr. 18. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó, hogy ilyen lelkes vagy!

Szerintem a NaNe egyesületet keresd meg ezzel.

De csak ha nő vagy. Mert a férfiakat szerintem tuti elhajtják még akkor is ha segíteni tudna.

2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!mar kerestem oket, sajna iden lecsusztam a telefonos segelyvonalas kepzesukrol, anelkul meg nyilvan nem engednek a krizisvonalhoz onkentesnek. no vagyok, igen.
2015. febr. 21. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
És a pályázatos dolog se érdekli őket? Pedig az nagy segítségnek tűnik, de lehet van rá emberük.
2015. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mert a férfiakat szerintem tuti elhajtják még akkor is ha segíteni tudna."


Hát igen, ez a zsigeri férfigyűlölet jellemző a NaNE-ra...

2015. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!