Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy hazudó kolléganőt (24...

Ypszilon1980 kérdése:

Egy hazudó kolléganőt (24 éves lány) hogyan tudnék lebuktatni?

Figyelt kérdés
A szitu az, hogy a csaj új dolgozó nálunk, napokban jár le a próbaideje. Eleinte elkezdett velem kavarni, találkozgattunk, adta a szépet, meg, hogy a pasijávan nem jó a kapcsolata és ki akar lépni, még nem tudja hogy döntsön. Kb. 2 hónap múlva a csaj elárulta, hogy csak addig voltam jó, amíg a rossz kapcsolata miatt velem meg tudta beszélni, aztán mikor meg már rendeződött köztük a dolog, le se szart és hárított állandóan. Jelenleg az van, hogy a vezetőmnek beadta, hogy sosem akart semmit sem tőlem, neki állandóan hazudik, ő meg elhiszi és most én vagyok a rossz, mert miért beszélek vele rondán meg miért bántom, mikor csak én értettem félre a dolgot, legalábbis a vezetőm ezt állítja, viszont valahogy meg akarom oldani, hogy nehogy már én legyek a szar alak. Ja, persze engem senki sem kérdezett meg, hogy mi történt. Hogy tudnám lebuktatni?

2015. jún. 10. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

A magánéletet nem szabad keverni a munkával.


"mert miért beszélek vele rondán meg miért bántom"

Tök mindegy, hogy mi történ, a ronda beszéd alpári és nem munkahelyre való.

2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

" nem munkahelyre való."

Akarom mondani, sehova sem való.

2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van és igen abban hibás vagyok, hogy volt olyan, amikor nem volt ez szép tőlem. A baj az, hogy nem tudom elviselni ezekután. Meg hát, ha nem munkahelyre való, akkor máshogy hogy lehetne ezt elintézni? Valamilyen szinten egy ilyen dolog mindig bekerül munkahelyre is. Egyébként megtudtaam, hogy az előző munkahelyéről is emiatt kellett eljönnie.
2015. jún. 10. 21:15
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok vele bunkó vagy ilyesmi, persze szurkálom, de ezt ők mondják, csak az van, hogy akár egy poén akár egy valami más megjegyzést mondok neki, akkor ő elsírja a bánatát, persze a hátam mögött.
2015. jún. 10. 21:17
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
A te hibád az egész, úgy viselkedsz, mint egy hormonirányított kamaszgyerek! Rárepülsz az új kollégára, holott tudod, hogy az foglalt, aztán meg vagy sértve, smiért nem szakított miattad, végül sértegeted és bunkózol, csak mert nem vette a farkadat a szájába. Most meg még "le akarod buktatni". Folytasd ezt a viselkedést és nagyon hamar nem lesz munkahelyed. Éretlen vagy, gyerekes, bosszúálló, minden, ami egy normális munkahelyre nem kell. A péniszed irányítja minden cselekedeted.
2015. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Le kell szarni. Ha nem megy, akkor így jártál...
2015. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos, vagy intelligens férfi módjára viseled a következményeket, vagy keresel másik munkahelyet.
2015. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, munkahelyen nem poénkodunk, hanem dolgozunk, főleg, ha másik nem poénnak vesz, mint ebben az esetben.


Vigyázz, mert ha talpraesett a lány, akkor simán feljelent munkahelyi szexuális zaklatásért.


Van pár elképzelésem a "poénjaidról" :D


Fogd vissza magad, koncentrálj a munkára és azon kollégákra, akikkel barátilag tudsz beszélni.

2015. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Alapvetően mindenkivel poénkodok, csak a kiélezett helyzet miatt van, hogy komolyan veszi és sértődik, beszélgetek másokkal is, munkámra nincs panasz, azt teljeskörűen elvégzem.

Amúgy ő akart velem összejönni, nem én, sőt én voltam tartózkodó vele szemben. Megjegyzem, hogy nem az a baj, hogy nem jött velem össze, hanem az, hogy mindenkinek hazudik és nem csak miattam, hanem munkahelyi dolgokban is. Ők azt hiszik mindent megtehetnek? Hogy van ez?

5-ös: Részben igazad van, de mindent nem lehet lenyelni. Ha téged meg csak a szex érdekel, hát az a te dolgod. Amúgy meg én is főnöke vagyok, szóval muszáj nekem irányítanom. Az, hogy ha elmondom neki, hogy hibát vétett, azon nem kell megsértődni.

2015. jún. 10. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Értelek, ő akarta, de nem jött össze dolog, de legyél kicsit okosabb, és ignoráld a hölgyet. Poénkodj azzal, aki vevő rá.
2015. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!