Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiúk/Férfiak / illetve bárki,...

Fiúk/Férfiak / illetve bárki, aki ezt el tudná magyarázni! Ezt most mégis mire véljem? Valaki magyarázza már el!

Figyelt kérdés

Az egyik férfi főnököm, aki egyébként házas és kisgyereke van, mindig kedvesen viselkedett velem eddig, úgy is éreztem, hogy kedvel. Emellett semmi több, és mivel házas és főnök stb.stb., eszembe se jutna semmi egyéb. Pusztán jó munkakapcsolat volt közötünk, és mindig kedvesen mosolyogva, lágy hangon köszönt nekem.

Pár héttel ezelőtt viszont nagyon furcsán kezdett el viselkedni. Feltűnően kerül és annyira udvariatlan velem. Egyszer azon kaptam, hogy engem figyel, mikor hátat fordítottam neki, és amikor észrevettem, rögtön elkapta a tekintetét, és még csak rám se nézett, úgy ment el mellettem. Annyira gáz, mert olyan nyíltan bunkózik velem a többi kolléga előtt is, hogy nem kell sok ész hozzá, hogy a többiek is észrevegyék. Ha meglát valahol, szinte kiül az arcára a feszkó, és mintha valami antikrisztus lennék, úgy viselkedik.

Pedig tuti, hogy nem bántottam meg semmivel, mert arra emlékeznék. Annyira nem is voltunk jóban, hogy ennyire meg tudjam bántani.

Szóval valaki magyarázza már el nekem, hogy ilyenkor mi zajlik le egy pasi fejében? Vagy honnan jön ez a pálfordulás? Mert már teljesen kiakadtam tőle, mert még arra sem ad lehetőséget, hogy beszéljek vele erről az egészről...


2015. jún. 11. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Főnök, vérében van, hogy gyökér legyen. :D
2015. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudomásodra akarja hozni, hogy esélytelen vagy nála.
2015. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos összejött valami fiatal csajjal,és szerelmes!

46F

2015. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elcsesztél valami munkát, az a baja.


De ma adakozó kedvemben vagyok, szóval leírom a választ, amit te látni szeretnél: feneketlen mély, lelki okai vannak ennek a viselkedésnek. Forró és őszinte szerelmet ébresztettél benne, és hiába viaskodik, nem tudja ezt a lelkéből kitépni, csakhogy erkölcsös is, nem akarja a családja életét tönkretenni, így hát mogorva viselkedéssel álcázza szenvedélyét. Persze titkon azért mindig téged néz, mert gyöngy alakod úgy vonzza tekintetét, akár a mágnes, éjjelente nem tud aludni, csak fekszik, bámul a sötétbe és arról ábrándozik, hogy milyen érzés lehet beleharapni a fenekedbe.

2015. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűség szerint csak szimplán hülye!

Ha tudsz keress másik munkahelyet!

2016. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!