Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy közöljem a közvetítő...

Hogy közöljem a közvetítő céggel, amely munkát szerzett nekem, hogy visszamegyek egy korábbi munkahelyemre, amelyhez nem kiközvetítve voltam, hanem engem választottak ki az állásra annó?

Figyelt kérdés
Még a próbaidőmet töltöm az általuk szerzett cégnél. Nem veszik sértésnek ezt a lépést?
2015. júl. 7. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

ÍGY!!


nem veszik sértésnek. csak emberek vannak ott, akik a munkájukat végzik. ha jönne egy annyival jobb ajánlat, ők is otthagynák az egész kócerájt a p.icsába :))


szóval ennyi, hogy szólj nekik időben!! mert azért ha nagyon gáz dolgot csinálsz, akkor tiltólistára kerülsz :)

de az olyan dolog pl. hogy gyárban vagy éjszakán, aztán csak lelépsz a gép mellől szó nélkül :)

itt ilyenről szó sincs :)


jó munkát az új helyeden! :)

2015. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!