Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak női kamiinosok magyarba?

Vannak női kamiinosok magyarba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én magyar vagyok, de bennem nincs egy se.
2015. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az országot, ahol élsz Magyarországnak hívják, a magyar az ebből képzett melléknév.

A ban/ben, ba/be ragok között pedig igen nagy jelentésbeli különbség van, nem mindegy, melyiket használod. Előbbi a "hol?" kérdésre válaszol, utóbbi a "hová?" kérdésre.

2015. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rángatni a ponyvát, feszegetni a spanifert, rögzíteni a pótost...Nem csak furikázásból áll a kamionozás, ezért nem éppen női munka.
2015. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kettőről tudok SZlovákiában,mindkettő volt kamionsofőr kb.45 év körüliek.Magyarországon nemtudom vannak-e?
2015. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as; biztos igaz , úgy általában, a nagy többségre.


De nekem van olyan ismerősöm, aki akkora darab nem is kövér ,erős nő, hogy két átlagos férfi is kekerül belőle. És hihetetlen, hogy mi fizikai munkát képez elvégezni, és puskával védeni a lovait, akiket megmentett.


És a dédnagyanyám is kiemelt szekeret, vagy olyan kétüléses kocsit vagy mit kátyúból, mert kellett.


Biztos, hogy vannak jó erős kaminonos nők is. Annyi biztos, mint ahány vézna, gyenge férfi.

2015. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!