Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaügyi központba...

Ha a munkaügyi központba regisztrálva vagyok, nem kapok segélyt, akkor köteles vagyok elvállalni azt a munkát, amit kiközvetítenek nekem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Sosincs olyan hogy köteles vagy elvállalni a munkát. Még Ausschwitzban is lehetett a halált választani munka helyett. Mo-n ráadásul semmi büntetés nem jár a munkakerülésért. Nem kötelező dolgozni.
2015. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi bejelentett munkán vagyok, ezért nem szeretnék váltani. Nem a munka a lényeg, dolgozni szeretnék, viszont az, amire ki akarnak közvetíteni, lényegesen rosszabb, mint az, ahol most vagyok.
2015. júl. 8. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Együttműködési kötelezettséged van, aminek a megszegése a regisztráció törlésével jár. Ez vonatkozik a felajánlott tanfolyamra és a munkára is. Ha ezt elutasítod, törölnek.
2015. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El kell menni a kiközvetített munkahelyre, és megmondani a főnöknek, hogy pl. allergiás vagy, vagy fáj a hátad, és lehet, hogy sérved van, most folynak a vizsgálatok,stb.

A lényeg, hogy ne legyél alkalmas a feladatra. Mondhatod, hogy szeretnél hosszabb szabadságot kérni rögtön az első hónapban, mert mittudomén. Ha normális a fazon, úgyis megkérdezi, hogy valóban akarsz-e dolgozni. Ha nem, akkor eleget tettél a megjelenési kötelezettségednek, és maradsz ugyanúgy regisztrált. Viszont ha közfogira küldenek, ott már nem érdemes megmondani a frankót, viselkedj antipatikusan, mehetnek a fenti dumák is, tuti nem akarnak alkalmazni.

2015. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!