Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én katona leszek, attol...

Ha én katona leszek, attol hogy szemüveges vagyok attol még visznek lőtérre nem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 09:57
 1/8 anonim válasza:
Sajnálom de, nem lehetsz akkor katona ha szemüveges vagy. :(
2015. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az se olyan nagy baj mert erdész vagyok és nagyon jó munka :)
2015. júl. 15. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
bizonyos munkaköröket elvállahatsz ott is katonaként pl. van irodai munka, de terepre nem mehetsz.
2015. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ne haragudjatok, előző kérdezők, de ezeket a bődületes baromságokat miért akarjátok itt terjeszteni, mindenkit félrevezetve?:))))


Természetesen lehetsz katona szemüvegesen is, és EGYÉRTELMŰEN a szemüvegeseknek is van lövészet rendszeresen. Van egy határ a dioptriában, de fejből nem tudom, hanyas lehet a szemed maximum. Nem vészes. Nem szenvedsz majd komolyabb hátrányt miatta.

2015. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsánat, természetesen "előző válaszadók" akart az lenni...
2015. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösznöm és igazad volt holnap megyek az erőlétire!:)
2015. júl. 26. 09:19
 7/8 anonim válasza:
Szia! Hogy sikerült az erőnléti, pszichológia és orvosi vizsgálatok? Minden összejött? Ha nem, fellebbeztél/mész javítani?
2015. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Helló sikerült csak azért nem tudtam írni mert nagyon sok a dolgom de aki katonának akar beálni az számíthat arra hogy le szakad az összes végtagja.
2015. szept. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!