Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvennének rendőrnek ha csak...

Felvennének rendőrnek ha csak érettségim van?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

már túlképzett vagy, így nem :S

de am asszem érettségivel is lehet rendőr valaki...nem sok ész és papír kell hozzá...más alkalmasságiakat néznek...

2015. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat srácok! :D
2015. júl. 16. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
5000+ÁFA :P
2015. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor már tiszt leszel, mert a rendőrüknek ma már elég a 3 év óvoda is. https://www.youtube.com/watch?v=JexN27xCJp0

Csak nézd meg 6:27-nél mennyire hülyék a mai rendőrök!!! Ez aki a videón van, benevezhetne a leghülyébb rendőr vagyok díjra!!Erős lenne a mezőny,de szerintem győzne!!

2015. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző voltam. Bocsi a helyesírási hibáért de mivel telefonon írtam, nem vettem észre mert nem olvastam vissza,hogy elütöttem egy-két betűt!
2015. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11:18-ig érdemes a videót megnézni,mert tényleg nagyon komoly!!! Ekkora hülye rendőrt! Sajnos a rendőr vicceknek alapjuk van! :D :D :D
2015. júl. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha elég hülye vagy igen! Szeretnél uralkodni másokon?? Rajtad is fognak majd látod.... Mindenki rendőrnek készül, csak egy kicsit tovább tanul....
2015. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 EtteleNo1 válasza:
Amennyiben az alkalmasságin megfelelsz, lehetsz rendőr.
2015. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HeimZs válasza:
100%
Rendészeti szakközépiskolába kell jelentkezni az érettségi feltétel. Érdemes megnézni az egyik iskola honlapján a jelentkezési feltételeket (arszki.hu) Elég komoly fizikai és műveltségi felvételi van, a jelentkezési határidőt nagyon komolyan veszik. 2 év az iskola de már közben is van "szakmai gyakorlat" amikor rendőrségen dolgoznak a tanulók. Ha elég elhivatott vagy jelentkezz. A suli után biztos állásod van, a fizetés nem sok de ha esetleg utána tovább tanulsz jól fizető helyek is vannak. Sok sikert!
2015. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!