Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy mezőgazdasági suliban...

Egy mezőgazdasági suliban miket lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Mezőgazdasági iskolába szeretnék jövőre tovább menni csak nem nagyon tudom hogy ott milyen szakok vagy foglalkozások vannak amire lehetne menni irnátok nekem hogy egy ilyen iskolában miket lehet tanulni?Kösz
2015. júl. 15. 18:02
 1/3 mobidick ***** válasza:

A nevében is benne van; "mezőgazdaság". Ebbe beletartozik a növénytermesztés, legyen az haszonnövény, vagy virágok,dísznövények, de az állattartás is. Valószínűleg az első évben általános tudnivalókat tömnek a fejetekbe, utána lehet majd szakosodni.

Szerintem azért a google-n nézz utána, ott sokkal bővebb és tudományosabb eligazítást

2015. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mobidick ***** válasza:

Bocs, de mondat közepén véletlenül elküldtem.

Tehát: a google bővebb és sokrétűbb tájékoztatással tud szolgálni mint én (a lányom majdnem ilyen suliba ment, de amikor megtudta, hogy szakmai gyakorlaton akár még trágyát is kell kihordani az istállóból, sürgősen visszakozott.

TEHÁT ELŐSZÖR TÁJÉKOZÓDJ, és utána dönts!!

2015. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!