Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyári, diákmunkát tudnátok...

Nyári, diákmunkát tudnátok ajánlani? 18 éves vagyok, fiú.

Figyelt kérdés
Valaki tud ajánlani tapasztalatból/hallottak alapján bármilyen még júliusban elvégezhető diákmunkát, amit augusztusban kifizetnek (a legjobb az lenne ha rögtön helyben fizetnének, de az ilyen az nem gyakori :/ )? 18 éves vagyok, 11-et most fejeztem be, nagyjából bármilyen munkát elvállalnék, a lényeg hogy még nyáron kapjak érte pénzt, mert a munkák nagy részét csak augusztusban tudnám csinálni, és azért már csak szeptemberben kapok bármit is.. :/ Máshol is keresgélek, de ha valaki tud légyszi írjatok! köszi! :)

2015. júl. 17. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Így gyári szünet közepén már eléggé elkéstél a diákmunka kereséssel.
2015. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, kimaradt hogy Újpesten lakok, Budapestnek a nem túl távoli kerületeiben szeretnék dolgozni.
2015. júl. 17. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Augusztusra már van munkám, most főleg alkalmi, vagy időszakos munkákra gondoltam, amit pár napig csinálnék... Ezért írtam ide, hátha valaki tud.
2015. júl. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!