Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni az "én megmond...

Mit lehet tenni az "én megmondtam. " stílusú emberekkel? Hogyan viszonyuljon hozzá a többi munkatárs?

Figyelt kérdés
Van egy női kollégám, akinek az a szokása, hogy ha mond egy vagy több megoldási variációt egy problémára, és bejön neki, akkor az a szavajárása, amit fent írtam. Tehát kicsit fölényeskedő ez a stílus, ami igencsak idegesítő tud lenni szerintem.

2015. aug. 4. 21:03
 1/7 anonim válasza:
Ereszd el a füled mellett. Sajnos nagyon sok ilyen típusú ember van. Nem lehet velük mit kezdeni, muszáj túllépni rajta!
2015. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért baj ez? Szerintem egyáltalán nem fölényeskedő. Tényleg megmondta, nem?
2015. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kérd tőle számon hogy miért nem tett ellene, miért csak a szája járt ha látta előre a dolgokat. és mindenképp kérd meg hogy ha ennyire látja a dolgokat akkor mindenképp tegyen annak érdekében hogy jobb legyen


ha ezt mindig eljátszod, el fog múlni nála, plusz lehet hogy tényleg tenni fog azért hogy jobb legyen minden, mert most ahogy leirod, csak passziv szemlélő

2015. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát... figyelj, ha tényleg megmondta, akkor tényleg megmondta. :D Nem tudom, ezzel mi a gond.

Inkább legyetek ti is kreatívabbak és próbáljatok meg új ötleteket kitalálni, hátha nektek is bejön valami, és akkor majd ti is az orra alá dörgölhetitek, hogy ti bezzeg megmondtátok. :D

2015. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked tanácsolt valamit, és az jött be, akkor lehet azt várja, hogy megköszönd, amit illene is megtenned.
2015. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3, Igaz, hogy sok esetben passzív szemlélő, mert olyan pozícióban van, ahol ő nem feltétlen léphet – meg a főnök nagy spanja akar lenni. De jó ötletet adtál, köszi.

4, Hatástalan, mert csak az a jó, amit ő csinál (mind munka, mind kreativitás szempontjából). Ha bejön az ötletre, akkor nemcsak nekünk, hanem fűnek-fának elmondja, hogty „ő megmondta”. Ha esetleg nem jön be az ötlete, akkor előszeretettel lapít.

Ja, a másik kedvencem tőle: elmond valamit és „engem nem érdekel…”-el folytatja a mondatát. De akkor miért mondja el?

5, hiába köszönöm meg, azt érzem, hogy ez neki nem elég: neki csak az a fontos, hogy elmondhassa, hogy „én megmondtam”.

2015. aug. 4. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni.Ő ilyen.Ennyi.
2015. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!