Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kapnál 10 millió ft-ot, de...

Ha kapnál 10 millió ft-ot, de az lenne a feltétele, hogy felmondj a munkahelyeden, elfogadnád?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 18:00
1 2 3
 21/26 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Ugyan ennél lényegesen szarabbul fizetett munkám van, de élvezem, viszont a rendeletek miatt nem valószínű, hogy egyhamar el tudnék helyezkedni ugyanilyen állásba.
2015. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 mi a fene ***** válasza:
Naná !
2015. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 masni1 ***** válasza:
10 guriga az nem olyan nagy pénz. A minimálbérnél is évente majdnem 2 milla után adózol. Ha meg van lakásod, netán családod és mind elvered, kb 3 hónapig fog tartani. Megéri???
2015. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A következőt csinálnám: Felmondok a munkahelyemen, hogy megkapjam a 10 millió ft-ot és aztán azonnal vissza is vonom a felmondást. A munkahelyemen felmondtam végülis, a feltételnek eleget tettem, így azzal, hogy SOS visszamegyek (mert nem vagyok hülye), vagy ha nem lehetséges akkor SOS más helyet keresek, illetve még jobban továbbképzem magam, azzal nem veszítem el a 10 milliót, sőt havi 80.000.- biztos kézhez jut.


Problem? (Trollface)

2015. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

"Ha meg van lakásod, netán családod és mind elvered, kb 3 hónapig fog tartani."


Szóval akinek van családja meg lakása, az 3 hónap alatt elver 10 millát? Azt hogy csinálja?

2015. aug. 17. 13:59
 26/26 anonim ***** válasza:
A családját veri el, nem?
2015. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!