Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek ilyen problémái vannak...

Akinek ilyen problémái vannak tud majd dolgozni?

Figyelt kérdés

Én: Ha mások előtt kell cselekedni leblokkolok.

Nem tudok normálisan kommunikálni több ember előtt.

Nehezen beszélek.

Erős szorongásaim vannak, ha rámbíznak valamit, el kell intézni dolgokat, mindig elrontom.

Bamba vagyok, nincs kiállásom, önbizalmam.


2015. aug. 18. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is, nem tudok dolgozni, próbálkoztam több helyen, sokféle munkát, de mindenhol emberek vannak és rettenetes érzés, plusz még ki is közösítenek mindig mindenhol. Már nem dolgozok sehol, próbálok munka nélkül megélni, meg lehet, csak épp kell valaki aki támogat és megért. Anélkül nagyon nehéz lenne.
2015. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia,velem is ez volt, sőt... aztán kutyaharapást szőrével megoldás... elkezdtem dolgozni (valahogy átjutottam a megbeszélésen) aztán elmúlt. Ha nagyon érdekel, megírom, hogyan. Ha nem, akkor csak annyi, hogy gondold el, hogy senki nem fog segíteni Neked, nem kapsz instant vízzel feloldódó önbizalomcsomagot postán, saját magadnak kell meggyőzni magad arról, hogy igen, képes vagyok erre, igen, van két kezed, két lábad, van nyelved, meg tudod csinálni.... vagy menj el 8 órás álló munkába, ahol nem kell kommunikálni. ez a másik lehetőség.
2015. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, amit otthon csinálhatsz egyedül és vagy nem vagy ritkán kell sok ember közelébe menned.
2015. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, voltam már több munkahelyen de sehol sem tudtam megmaradni, ha magamra maradok és egyedül kell megoldanom valamit, teljesen szorongok, meg pánikba esek, akkor érzem magam biztonságban, ha van mellettem valaki. Ezért kerülök ilyen helyzetekben mert a végzettségeim ezeket elvárja.

Volt, hogy takarítottam, de ott legalább nem görcsöltem mert az könnyű volt, ott nagyon sokszor voltam egyedül. Oda szeretnék majd visszamenni, csak elmentem egy munkaügyis tanfolyamra és már vannak ott emberek ezért nem tudok oda visszamenni. Most volt a szakmámban munkám és egy hét múlva el is jöttem de ők is úgy gondolták, nem csak én.

2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nekem pszichiátriai kórképeim is vannak
2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!