Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt az első hónap,...

Milyen volt az első hónap, amikor a legelső munka helyeteken kezdtetek?

Figyelt kérdés

Én egy hete kezdem az új munkahelyemen ,és kissé feszült vagyok ugye,mert csak munkahely és itt komolyan kell dolgozni mindenre oda figyelni ,precíz munkát kell kiadnom stb. és ez némi idegességgel jár ,ami nálam elég negatívan hat. figyelmetlen vagyok meg kapkodók.Remélem csak belerázódom ,suliban nem volt gond velem ,sőt kiemelkedő voltam ,mert ott nem vettem vér komolyan és mivel nyugodtan álltam hozzá ,jól dolgoztam meg szerettem is csinálni.

Kíváncsi lennék a ti történetetekre ,és legyetek szívesek leírnátok milyen munka körben dolgoztattok akkor?

Helyesírási hibákért elnézést kérek !


2015. aug. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

áruösszekészítés volt targoncával, úgy, hogy se áruismeretem se targoncás jogsim nem volt. Na mindegy, nem egy agysebész meló. 2 hét után top 3ba voltam kiszedett kartonszám alapján. 2 hónap után top1, 80kartonnal többel mint a 2. helyezett. Aztán rájöttem, hogy hiába a meló se több pénz se dicséret, így lassítottam. Persze megkaptam, hogy visszaestem, de akkor már mindegy volt mert beleuntam a melóba.


Ez volt az első helyem.


Igazából valahogy a többivel is így volt. 2 hét alatt szinte mindenbe beletanultam. A bankautomata összerakástól kezdve a kávégép összerakásig. Most éppenséggel raktárt kezelek, de itt is 1 hét volt a zűrös, mert 2000 alkatrész helyét megtanulni... nem egyszerű. Főleg ha nem is ismered azokat!

2015. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd belejössz, ne göröcslj, senki nem profiként kezdte. Én az első 3 hónapot végigstresszeltem kb.
2015. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem majd egy évbe telt mire felfogtam, hogy felelősséggel jár a munkám. Nagyon sokáig pár hetes szakmai gyakorlat feelingem volt :D

2015. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!