Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most én vagyok teljesen hülye?

Most én vagyok teljesen hülye?

Figyelt kérdés

A 6 kolléganöböl 4en szabadságra mentek, csak én meg a fönöknö járunk be dolgozni, ami úgy fest, hogy szabadnap semmi, napi 9-10 órák, és hétköznaponként is egyedül kell bezárnom.

Tegnap hívtak az irodából, hogy a rendelès fele hiányzik, faxoljam el. A fönöknö nem veszi fel, ha hívom, így SMS-t írtam neki. Válasz: "Faxold el erre a számra (szám)"

Faxot életemben nem láttam még közelröl, ahogy rendelést se, de meg kellett oldanom, miközben jöttek a vásárlók, én meg egyedül.

Este nem zárult az automatikus ajtó. A kolléganönek kellett leszaladni, egy másik kóddal kioldani, és akkor már ment.

Magamtól nem tudom, hogy igazodok el 5 számjegyü kódok és egyéb gombok közt.


2 hónapja lesz, hogy ott dolgozom.


Most akkor én vagyok a hülye?


21l


2015. aug. 28. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Egyértelmű, hogy nagy rajtad a nyomás, azért vagy ennyire "kelekótya" :)

Meddig lesz így? Mármint, hogy szinte egyedül kell csinálnod mindent.

2015. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még 1 hónap kb.

De sosem rendeltem korábban, és senki sem világosított fel, hogy ha szorul az ajtó, x kód kell

2015. aug. 28. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Már, bocs, hogy ezt mondom, de elég hülyék voltak, hogy egy zöldfülűre hagytak mindent...2 hónapja vagy ott még sok dolgot nem tudsz megoldani egyedül, főleg 21 vagy akkor vagy pályakezdő, vagy kevés munkatapasztalattal...

1 hónapig szabira mennek? hát ez elég cink...elég szar a szervezés ott, vagy szándékosan akarnak így tesztelni, de ha próbaidős vagy simán felmondhatsz akár és akkor majd lesz gondjuk...


22F

2015. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!