Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap munka, de átkozottul...

Holnap munka, de átkozottul nincs kedvem bemenni. Más is így érez?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, MINDENKI így érez, minden egyes vasárnap.
2015. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem igazán szereted a munkádat. Eltaláltam? :(
2015. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Minden nap. Ha nem akarok éhen halni, akkor muszáj bemennem.

Elég rossz élet ez...

2015. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A munka maga nem zavar, csak egy db utálatos kollegina, aki pont velem szemben ül, s hiába van rahedli szabija, nem venné ki, pedig munkája alig s úgy dönt, hogy áskálódik idebent. :)
2015. szept. 13. 15:52
 5/15 anonim ***** válasza:
igen
2015. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Aki keres munkát az talál. Nekem ne mondja senki, hogy nincs munka Magyarországon. Amikor felmondtam egy éve már másnap kaptam 5(!!) ajánlatot, ahova mehetek még válogathattam is...

Mindig lesz munka csak keresni kell. Ez hülyeség, hogy "azért megyek, hogy ne haljak éhen" az ilyenek fel tudnak idegesíteni... Olyan munkahelyet kellett volna választani, ahova szívesen mész. Én is olyat választottam, ahová szívesen megyek, és így szívesen dolgozok is. 300-as nettó fizetéssel meg vagyok elégedve, pedig csak egy szakmám van semmi más...

2015. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
#6 nekem 3 szakmám van, mégse kapok bruttóban sem 300e-et, állásajánlatokat meg végképp nem!
2015. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Akkor kérlek szépen költözz el egy faluba ahonnan a legközelebbi kisváros 20 km-re van. Aki nagyvárosban él, neadjisten Budapesten annak persze, hogy könnyebben megy. Irodai munkáról stb meg errefelé még álmodni sem lehet. Van egy gyár ahova lehet menni 80ezerért ha nagyonjóvagy 110-ért. Esetleg néha felszabadul egy pénztáros vagy takarító állás. Már az nagy szám ha valaki megkeresi a 150ezret, nemhogy 300-at...
2015. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

én mennék szivesen, csak nincs munkám...:D hétfőn voltam állásinterjún, azt mondták csütörtökön hívni fognak, akkor is ha nem engem választanak...azóta is hívnak :D

na jó, nem mondom, hogy irígyellek, a pénz jönne jól, dolgozni én se szivesen mennék XD

2015. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen "holnap hétfő-utálok dolgozni" témájú kérdést mindig felteszi valaki.

Igen,természetesen sokan utálnak dolgozni menni,számos oka lehet,nem biztos,hogy a lustaság.

Nekem szerencsém van,mert én imádom a munkámat,a munkahelyemet,a Kollegáimat.Közel van,oda is kocsival járok,és tutibiztos állás.Akár hiszitek,akár nem,én várom már a reggel 5 órát,hogy szóljon az ébresztő.Fütyürészve kelek,iszogatom a kávémat,jó kedvem van reggel is.

2015. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!