Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudom befogni a...

Miért nem tudom befogni a szám munkahelyi környezetben?

Figyelt kérdés
...pedig tudom, hogy manapság farkastörvények vannak, mindenki titkos ellenség, ritka az ún. Jó Ember. ...és mégis beszélek, mondom,mondom a véleményem, mintha fizetnének érte. Így nem lesz tartós munkahelyem ebben az országban.

2015. szept. 15. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagy a pofád.
2015. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz! De nem kell ilyen csúnyán.
2015. szept. 15. 18:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként, nem csak bennem a hiba. Rettenetes világ lett; nem lehet véleményed -semmi! Szánalmas ez a lapulás, csúszás-mászás, a nyomottság -csoda, hogy élünk még!
2015. szept. 15. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de igyekszem azért befogni a pofámat. Csak ha nem tudok beszélni a dolgaimról már senkinek, mert nem lehet megbízni senkiben, az sem jó.
2015. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

" Így nem lesz tartós munkahelyem ebben az országban."


Miért, szerinted melyik országban szeretik a beszólogatós, nagypofájú, kéretlenül folyamatosan véleményt nyilvánító embereket a munkahelyen?

2015. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg alkalmazott vagy, meg kell tanulni kussolni.
2015. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha nem idegesítően mondom, akkor mi a baj?
2015. szept. 15. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy senki nem kérdezi.
2015. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D oké, látom, vesztettem
2015. szept. 15. 23:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg így van, ahogy a többiek is írták. Fogd be a szád és kész. Nem lehetsz okosabb, mint a főnök, ha jó ötleted van és elmondod, lenyúlják, úgyhogy ezeket is csak óvatosan lehet megosztani. De alapjában tényleg úgy működik, hogy csináld a dolgod és ne pofázz!
2015. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!