Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Logisztikai ügyintéző végez...

Logisztikai ügyintéző végez fizikai munkát is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát pl. anyagmozgatást, raktári munkát, vagy esetleg árufeltöltést? :( Ezek nem kifejezetten logisztikai rendszer szervezésével kapcsolatos feladatok, de végeztethetnek a logisztikusokkal ilyen munkát?


Most járok OKJ-s logon, és kissé félek a jövőm miatt.



2015. szept. 20. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A logisztikai ügyintézők munkájával nem vagyok tisztában, de nyilván munkahelytől függ, hogy kell-e fizikai munkát végezni. Nálunk még a nagyfőnök is beállt polcot építeni meg nehéz ládákat rakodni, amikor raktárváltás volt, és nem volt elég ember. Meg az összes többi munkás is, a marketingestől kezdve a könyvelőig. Szóval akadhat olyan helyzet, amikor kénytelen vagy beszállni a fizikai munkába, függetlenül a beosztásodtól még akkor is, ha az a munkaköri leírásodban nincs benne. De ha alapvetően nem erre vettek fel, akkor nem hiszem, hogy napi szinten ezt kéne csinálnod. Meg amúgy is, ha nem tetszik, kilépsz és kész. Senki nem kényszerít téged semmilyen munkára!
2015. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre tudni. Építészmérnökként a tervezésen és építésvezetésen kívül pakoltam már cementes zsákot, állványokat és járólapokat is, ha arra volt szükség.


Igazából mindenre fel kell készülni. Mellesleg ha csak néha kell egy kicsit targoncáznod, nem fogsz belehalni.

2015. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szakmai gyakorlaton vagyok ugyanúgy logisztikai ügyintézőként, és igen, végzünk fizikai munkát is. A logisztikások főnöke is ugyanúgy pakolja velünk együtt le a kamiont.
2015. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!