Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális ez egy...

Szerintetek normális ez egy szakmai gyakorlatnál (LOG OKJ, fontos)?

Figyelt kérdés

Pontosabban logisztika szakról lenne szó -OKJ 2 éves.

1 év után 1 hónapos szakmai gyakorlatot kell végigcsinálnunk, és a helyi szupermárketbe osztottak be amblokk az osztályt 8 órába. Na de a probléma ott kezdődik, hogy ezáltal szinte semmi logisztikával kapcsolatos dolgot nem tanulunk, és ráadásul kidolgoztatnak és ugráltatnak minket és árufeltöltést végznük konkrétan ingyen. Semmi szavunk nem volna, ha néha-néha beosztanának egy logisztikus mellé, hogy még is mit csinál, de nem, csak árufeltöltés és pakolgatás. A lábam és a gerincem alig bírja- nos kérdezem én- ez normális?


Előre is köszönöm a választ!



2015. júl. 1. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális,de legális és ha sokat pattogsz nem kapsz papírt,mert nincs meg a gyakorlatod. Nyeld be!
2015. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van, egyik osztálytársammal mi is így jártunk, csak mi egy kisboltot fogtunk ki és még takarítanunk is kell.

Persze az,hogy mutassanak valamit, aminek köze is van a logisztikához, ugyan már. : )


Mondjuk nálunk 80%-ban a suli a bűnös, mert a tanárok trehány szarzsákok -már elnézést- és az igazgató háta mögött intézték a gyakorlatot. Ha nem lett volna osztályfőnök megfenyegetve, hogy otthagyjuk a sulit, az igazgató meg sem tudja, hogy rossz gyakorlaton vagyunk.

Nem mintha valami változott is volna.

Simán elnézik, hogy majd nem fogunk emiatt munkát kapni.


Bár mondjuk én át fogok menni egy másik suliba, mert a mostani minősíthetetlen.

2015. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális. Legalábbis az, hogy így jár, aki az iskolára bízza a szakmai gyakorlat szervezését.

Én multihoz mentem gyakorlatra. Tanítottak, mindent megmutattak, segítettek szakdogát írni, sőt még fizetést is kaptam (minimálbér).

2015. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!