Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek ennyire retardált?

Hogy lehetek ennyire retardált?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek meghalt a párja nemrég, és mikor kérdezte mi újság felém, sok-e a meló, csak annyit mondtam, hogy "csend van és hullaszag, halál unalmas a nap".


Kérlek valaki verjen agyon... vagy lehet hogy én láttam bele többet? De mindig ilyen retardált vagyok, külön kell figyeljek, mert hülyeséget mondok mindig :(

Védelmemre, ez egy bevett válaszom volt eddig is, csak most nem kellett volna.


Miközben kimondtam, bele is bicsaklott a válaszom, tuti észre vette, könnyedén kellett volna, vagy elütni valamivel. Istenem, mondjátok, hogy veletek is előfordult ilyesmi?


2015. szept. 24. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez is bekerült a szégyenlistámra, amit kitörölnék az életemből.
2015. szept. 24. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ismerősöd nem vette magára ,akkor kár aggódni.
2015. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha már Ő is többször hallotta és ismeri a szavajárásod, akkor talán, talán oké. De utána elnézést kérehttél volna, hogy a megszokás...

Nekem is van hasonló történetem, de nem ennyire durva, viszont akkor ott belegázolhattam a lelkébe. Egyetemen volt egy tárgyunk ami elég nehéz volt... egyik ismerősömmel egyszerre mentünk vizsgázni. Erre a tárgyra épültek további fontos tárgyak. Szóval, hogy haladni tudjunk muszáj kellett hogy meglegyen mindkettőnknek. Ennek megfeleően keményen készültünk mindaketten. Nekem meglett, neki nem. Egyszer véletlenül elfelejtettem, hogy nem sikerült teljesítenie és képes voltam neki ecsetleni, hogy miylen jó, hogy meglett, és tőle voltam képes megkérdezni, hogy szerinte mennyire lesz szívás az új tárgy. De rögtön bevillant nekem is, hogy jajjjj.

2015. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem mondta... De úgy hirtelen elhallgattunk mindketten. Aztán később felhívtam, hogy elmeséljek valamit (ki akartam deríteni érzek-e bármit a hangján) és akkor elbeszélgettünk, meg "jól" köszöntünk el.

Áhh, de kivágnám a nyelvem ilyenkor legszívesebben.

2015. szept. 24. 15:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ha pl. neki nem tűnt fel így a dolog és külön felhívom a figyelmet erre azzal, hogy bocsánatot kérek, az úgy még gázabb lett volna, de lehet rosszul gondolom.
2015. szept. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!