Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvetek egy munkahelyre,...

Ha felvetek egy munkahelyre, és csütörtökön kezdek, de nem akarok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találtam azóta jobb állást, ami közelebb is van. Mit mondjak? Közvetítő irodán keresztül mentem, már megcsinálták a papírokat.
2015. szept. 29. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond az igazat,hogy jobb ajánlatot kaptál.
2015. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A másik munka tuti???

Mert akkor tiszta sor, megmondod, hogy találtál jobbat.


Csak vigyázz, nehogy a két szék közt a padlóra ess.

2015. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2015. szept. 29. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerződést még nem írtál alá, tehát az nem kötelez. Vagy ha igen, úgyis próbaidőn vagy, tehát még felmondhatod.

Viszont az a korrekt, ha hamar szólsz nekik. Nyilván meg fogják érteni, és nem lesz sértődés, de ha időben szólsz, még lesz idejük mást keresni.

2015. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, előző voltam, most látom, hogy már megírták a papírokat. De ha aláírtad, próbaidőben akkor is felmondhatod.
2015. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidőn belül azonnali hatállyal felmondhatsz indoklás nélkül is. De ezt is írásban kell megtenni, úgyhogy írj egy felmondólevelet és vidd be.
2015. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!