Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársam letiltotta a...

A munkatársam letiltotta a facebookot, az én gépemről. Csak az enyémről. És mindenféle megalázó feladatokat csináltat velem, például udvarseprés, annak ellenére hogy mindennap irodai munkához öltözök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A főnököd?
2015. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen sokat feszeztel! Na munkara fel!
2015. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom minek öltözöl irodai munkához, ha takarítani vettek fel. Ha meg nem takarítani vettek fel, akkor miért sepregetsz?
2015. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a főnököd akkor megteheti, sajnos akár még a söprögetést is, ha pl. általános irodai munkatárs, asszisztens, titkárnő vagy.

Ha beosztott mérnök akkor már megalázóbb, de kis irodákban ahol nem vesznek fel állandó takarítónőt mindenki takarít maga után napközben.

Ha nem ő a főnök akkor szólj a főnöködnek, hogy ugráltat a munkatársad és tiltsd le Te is az ő gépén a facebookot.

Mondjuk a főnöködnél ne azzal kezdd, hogy letiltotta a facebookot.

2015. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy az akinek a munkatársa meglátta a gépén a gyakorikerdesek oldalt megnyitva és a te nevedben írt pár sort?

Ennél a kérdésnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__7..

2015. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Állati :-)

Leestem a székről akkorát röhögtem.

2015. okt. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk kereshetnél igazi munkát a közmunka helyett. Állítólag informatikus vagy, nem? Azokra pedig van kereslet.
2015. okt. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 te nem értetted meg a helyzet tragikomikumát! Ez a csávó nem informatikus hanem közmunkás utcaseprő aki fészbukozni szeretne a munkahelyen miközben mások dolgoznak.
2015. okt. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De, megértettem! Ez a pali sírta tele pár napja a gyk-t, hogy nem tartja tiszteletben a munkatársa az ő informatikai végzettségét, és udvart söpörtet vele, ráadásul amíg kiment boltba, belépve maradt az oldalon, és a kollégája írt pár keresetlen szót a nevében :D

De sírt egy másik kérdésnél is, hogy mindig kikacagják az emberek, mikor udvart söpör.

2015. okt. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 azt az informatikai diplomát is megnézném, szerintem csak egy word excel tanfolyamról van kiállitva egy valamilyen kormány által szponzorizált program keretén belül.
2015. okt. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!