Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok olyan gyári, betanított...

Tudtok olyan gyári, betanított munkát, munkahelyet, ahol lehet állandó délelőttös műszakban dolgozni és csak hétfőtől péntekig, a hétvége szabad?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor olyan írjon, aki személyesen ilyen helyen dolgozik vagy ismerőse ilyen helyen dolgozik, bárhol az országban.
2015. okt. 23. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen munkák 2-3-4 műszakosak felejtsd el,hogy csak délelőtt akarsz dolgozni.


Ahol én dolgoztam ott úgy volt egyik héten 6:00-14:30 ig, másik héten délután 14:30-22:00-ig


Hétvégén nem kellett menni és volt mikor hétköznap 1 nap szabad volt. Inkább úgy csinálták,hogy akik túl óráztak azok másnap megkapták a szabadnapot.

12 órázás után másnap nem kellett menni.


Egyszer volt,hogy vasárnap kellett bemenni,de több pénzért és csak 6 órát dolgoztunk.


Meg pl úgy csinálták,hogy mindig másokat hívtak be hétvégére, rám speciel csak egyszer esett a sor :D volt akire kétszer. Volt aki a pénz miatt önként elvállalta.


Mondjuk én csak 3 hónapig bírtam,nem fizettek túl sokat és rengeteget kellett dolgozni :/

2015. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mosonpack Mosonudvaron. Kartonokat tördelsz, lyukasztasz, vannak akik gépnél vannak, van targonca is.

Lehet menni alkalmilag is de akkor csak 15 napot egy hónapban, akkor csak kartont tördelsz, nem tesznek géphez.

Ha állandós vagy ott akkor is csak egy műszak van, lehet túlórázni is, elég rugalmasnak tűnnek, van aki csak 8-ra jár mert gyereke van. 6-14 van munkaidő. Nagyon kevés a fizetés.

2016. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és nincs hétvégén munka, néha mennek szombaton is aki akar, azt hallottam még. Szerintem az sem kötelező csak aki akar
2016. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!