Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz betegen dolgozni?

Nagyon gáz betegen dolgozni?

Figyelt kérdés

Hétvégén megbetegedtem (nátha, torokfájás), ezért hétfőn elmentem orvoshoz. Ki akartak írni a hétre táppénzre, de mondtam, hogy nem kell, csak adjon valami gyógyszert. Hétfőn és kedden otthonról dolgoztam, de így is halálra untam magam, ezért holnap már mennék is dolgozni.

Igazság szerint nem is vagyok már annyira beteg, torkom se fáj, csak időnként fújom az orrom.

Nagyon gáz lenne így bemenni? Nem szeretnék másokat megfertőzni, de itthon meg unatkozom, még úgy is, ha itthonról dolgozom. Bent lenni, emberek között lenni sokkal jobb.


2015. okt. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Dolgoztam már betegen többször, nem egy leányálom, főleg, ha közben sandán néznek feléd, attól tartva, hogy hazaviszik a fertőzést. De ha már jobban vagy, meg kedved is van, akkor úgy döntesz, ahogy jólesik.

(Viszont vigyázz arra, hogy még fertőzhetsz.)

2015. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felelős vagy másokért is, nem csak magadért. Ha nem is akarsz egy hétig otthon maradni, de legalább két-három napig kúráld magadat otthon. Addig dolgozz otthonról. Én ezt tenném a helyedben. De mindenekelőtt konzultálj az orvosoddal, s kövesd tanácsát.
2015. okt. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért azt te is érzed, hogy ha fertőző beteg vagy, elég nagy parasztság bent szétszórni a bacika,t inkább örülj annak, hogy kicsit otthon lehetsz, én biztos kihasználnám, hogy tudok többet szundikálni és pihenni némileg.
2015. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!