Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a munkahelyeme...

Szerintetek, ha a munkahelyemen valaki megfertőz, mert betegen jár dolgozni, akkor attól kérhetem, hogy fizesse ki a gyógyszereimet? És ha nem akarja kifizetni és tegyük fel bírósághoz fordulok, akkor van esélyem megnyerni a pert?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont nemrég hallottam erről a tv-ben,hogy igen, be is lehet perelni azt,aki betegen jár dolgozni és megfertőzött,igy te nem tudsz menni dolgozni. Ha bebizonyosodik,hogy ő miatta estél ágynak,akkor igen.
2014. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak dolgozz ki egy tervet, hogyan bizonyítod be, hogy tőle kaptad el és nem másik ezer embertől az utcán-buszon-bárhol...
2014. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Hadd emlékeztesselek arra, hogy ebben az országban a legtöbb helyen kénytelen az ember betegen bemenni dolgozni, mert ha nem teszi, másnap már nem lesz munkája. Így perelgess bárkit is.
2014. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagy eséllyel többe fog kerülni az egész herce-hurca mint a gyógyszerek ára...
2014. márc. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van annak a válaszadónak aki írja betegen is bekel menni dolgozni mert a mai világban hamar elbocsátják az embert ahol én dolgozok többen voltak 4 órások helyet nemirom ki de a táppénzezés miatt rájuk száltak és a végén elbocsátoták öket. Én is voltam kb 5 hat nap táppénzen egyik kollégám aztmondta aki beteg maradjon beteg szóval nemszeretik a táppénzt. Igy én is torokfájás nátha hiába van szerencsére 1 évben egyszer inkább bemegyek dolgozni szeretek ottleni az tény.ahogy elötem írták nemtudod beperelni hisz hogy bizonyitod hogy ö fertözöt meg ?? Neakarj pereskedni se más kenyérét elvenni megélhetését kockoztatni !!!!
2014. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!