Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit éreznének, hogyha...

Ti mit éreznének, hogyha olyan valakinek kellene átadni a munkakört, aki miatt pont léptek, kicsinált?

Figyelt kérdés
Egy kedves kolleginának nagyon szúrtam a szemét és mindenféle koholt vádakkal illetett, hogy a végén a már a vezetőséget is megvezette, akik addig tökéletesen meg voltak elégedve velem s megbecsültek.

2015. okt. 28. 23:15
 1/6 intrepid ***** válasza:
Te kilépsz, gyakorlatilag őmiatta, és még neked kell betanítani? Heló! Eljött a törlesztés ideje! Most kell nagyon okosnak lenned. Jól átgondoltan, butaságokra tanítsd meg. Csak kis eltéréssel, de ne a legjobb megoldásokat mutasd meg neki. Rossz döntéseket hoz emiatt, kárt okoz a cégnek, - őt meg napi szinten stressz éri. Ha szerencséd van, véreset fog pisilni a betanulás végére.
2015. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Én ügyvéd voltam ( vagyok ), egy családi vitában kértek fel, de egy riválisom addig beszélt ( kérdés nélkül ) az ügyfeleimmel, hogy azok azt mondták, ha nem sikerül a következő 2 tárgyalás alatt megnyerni az ügyet lecserélnek. Mondtam hogy 2 alatt esélytelen hogy nyerünk. Erre kicseréltek. ( De fél év múlva el is veszítették az ügyet ).

Sz@r dolog, de bele kell törődni és menni kell tovább.

2015. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
intrepid, gondolod, hogy ez olyan egyszerűen kivitelezhető? Mondjuk nem tudom mekkora lehetett az a megbecsülés, ha ilyen egyszerűen kipenderíthető munkaerőről beszélünk. Hogy mit véthetett a kérdező vagy milyen morális szinten tekereg a vezetőség, hogy beteszik, betanítani. Micsoda fricska, micsoda búcsúztatás.
2015. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mondok fel s nem szívesen akartak megválni tőlem. Volt több jelentkező, de vagy a fizu nem tetszett nekik, vagy a vállalandó felelősség. Sajnos, irigyek mindenütt vannak, akik nem bírják elviselni, hogy vki jobb legyen náluk, így minden követ megmozgatnak, hogy célba érjenek. Az biztos, hogy nagy lesz a pofáraesés. :)
2015. okt. 29. 05:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Tojnék a betanítására... Vagy legalábbis úgy tenném, ahogy a z első válaszoló írta...
2015. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett betanítani, kapott egy doksit, amit Vezetők is átolvastak. Állítólag jönni fog vki, csak még nem bírt elszakadni az előző mhelyről. Ma voltal utoljára, holnap új hely. :) Az is cseszte a csőrét, hogy 2 helyre is bejutottam volna.
2015. nov. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!