Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy érintene, ha szeretett...

Hogy érintene, ha szeretett munkahelyi közösségedből pont te lennél akire esne a főnök választása, hogy áthelyeznek egy másik osztályra?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kis közösség, a főnök nagyon nehezen mondta el, hogy engem választott, nekem kell mennem, egy házon belül leszek, de soha semmi nem lesz a régi.

A főnököm is feljebb körből kapta az utasítást, hogy valakinek mennie kell és ő válasszon, mert hiány van a másik helyen.

Megsemmisülve érzem magam...


2015. jan. 27. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet,h az új helyen is jól fogod érezni magad

néha kell egy kis változás.

2015. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mantis religiosa ***** válasza:
Tenni nem tudsz ellene, hát hozd ki a maximumot a dologból. Légy nyitott az új csapatra, elképzelhető, hogy ott is kialakul hasonló. Egyébként is lehet, hogy Te vagy a szerencsés, mert Édesanyám is hasonló képpen járt. A brigádjából még 3 embert áttettek más-más brigádokba, a maradék brigádot meg elküldték 2 hónap múlva, átszervezésre hivatkozva.
2015. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben, egy pár napig nagyon rossz volt de később megszoktam, jó volt utána.
2015. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!