Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hollandiában mennyire lehet...

P83 kérdése:

Hollandiában mennyire lehet könnyen munkát találni? Mennyire rugalmasak az emberek a munkahelyen és milyen munkatempót várnak el egy Holland munkahelyen? Gyors kapkodós vagy normál tempó?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kíváncsi személyes tapasztalatokra, mert ahány ember annyi félét hallottam.

Volt aki csak angolul tudott még is azt mondta gyerekjáték kint munkát találni.

Volt aki azt monda Holland,Német nyelvet perfekt beszélte és 3 hónapig nem talált munkát, lehet lett volna munkája csak olyat nem talált ami neki nem megfelelő?Hallottam olyat is, hogy valakinek stresszes a munkahelye, de olyat is, hogy lazábbak mint a Magyar munkahelyek.Mi az igazság?Légyszíves azt is írjátok oda, hogy mit csináltok, csináltatok kint!



2015. nov. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz?

Már a reptéren várnak a munkaügyisek, 2 órával később meg már dolgozni fogsz heti 2000 euróért.

Dolgozni?

Semmit nem kell csinálni, én ma 500 euróért ülök bent és semmit nem csinálok, a termelés meg rekordokat dönt.

Tiszta kommunista feelingem van.

2015. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1# Te tudsz olvasni? :)


Megértem, ha stresszes napjaid vannak, de én a jó és a rossz tapasztalatokról is tettem említést a kérdésemben.

És arra vagyok kíváncsi kinek milyen tapasztalatai vannak kint munka terén?

Tényként nem írtam semmit,pusztán kérdéseket vetettem fel a témában.

2015. nov. 7. 13:29
 3/6 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én Hollandiában dolgozok az OTTOn keresztül. Én raktárban dolgozok, de állíthatom, hogy van különbség Hollandiában és Magyarországon dolgozni raktárban. Hollandiában sokkal nyugodtabb stresszmentesebb, ez eleve a hozzáállásuk miatt is van. Dolgozni mindenhol kell, de nem mindegy, hogy mennyiért vagy milyen körülmények közt.
2015. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ 3#-as!Ilyen válaszokat várok másoktól is! :)
2015. nov. 17. 21:25
 5/6 anonim válasza:

# 3:

Egyébként angollal teljesen jól lehet kint boldogulni, inkább az angolt fogadják el, mint a németet.

2015. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is Hollandiába készülök januártól. Én is szívesen venném a válaszokat.

2015. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!