Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így lehet túlórázni? Vagy a...

Így lehet túlórázni? Vagy a törvény előír erre valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hétfőtől péntekig: 08:00-tól 16:00-ig

Lehet mindennap ennyit dolgozni? Vagy nem? Előre is köszönöm a segítséget, nem igazán értek még ehhez a témához. :)



2015. nov. 9. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit hittél hogy heti 2 napot fogsz dolgozni 4-6 órát és keresel nettó 300-at persze úgy hogy semmi végzettséged nincs?
2015. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 8-tól 4-ig tartó munkaidő mióta túlóra? Nem igazán értem a kérdést, teljesen átlagos munkaidő. A heti 40 óra munka elég elterjedt..
2015. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túlórázni mindenhohy lehet!Dícséretes hozzá állás, ne légy kmk!


Kádár bácsi

2015. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az ebédidő nincs benne , fél 8-tól vagy fél 5-től a pontosság kedvéért .
2015. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat félreírtam! 06:00-tól 16:00-ig, így akartam írni! Napi 10 óra munkáról lenne szó. Olyan lehetséges mindennap?
2015. nov. 9. 20:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem mindennap, hétfőtől péntekig
2015. nov. 9. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha említést tettek erről a szerződésedben, akkor lehetséges. Ha nem, akkor nem vagy köteles...

Nálunk van olyan munkakör, aki ledolgozza a napi 8,5 óráját (ebédszünet nélkül 9), majd hazamegy, otthoni készenlétet biztosít és ha valami baj van, akkor két órán belül a helyszínen van.

Most kapaszkodj meg... Ezek az emberek imádják a készenlétet és a rendkívüli munkákat, ugyanis minél több van, ők annál több pénzt fognak kapni. Hozzáállás kérdése. Meg megbecsülésé. Én nagyon tisztelem az embereimet azért, mert hajlandóak dolgozni is, nem csak sírni, hogy kevés a pénz.

2015. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!