Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan internetes...

Létezik olyan internetes munka vagy akármi amit itthonrol lehet végezni és lehet vele havonta keresni minimum 50-60 ezret?

Figyelt kérdés
50-60 ezerel én megelégednék, csak félek a rendes munkahelyektöl, utálok emberek közt lenni, meg sehova se tudok beilleszkedni, legjobb lenne valami olyan melo amit itthonrol lehet csinálni

2015. nov. 23. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én meg szeretném, hogy egy csajt tegyen a csizmámba a mikulás. De hát az élet sajnos kegyetlen...:D
2015. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy voltam, rettenetesen utáltam emberek között lenni. Volt nagyjából fél évig két otthoni munkám, két online újságírói, a kettővel összesen megkerestem ezt az összeget, viszont megszűnt először az egyik, aztán a másik is. Egy darabig keresgéltem, de nem sikerült találnom ilyesmit. Így hát "rendes" munkahely után néztem, ahol azóta is vagyok. Nem mondom, hogy szeretem, de sokat fejlődtem szociálisan és egyre jobban elviselem az embereket. Tehát, egyrészt lehet találni ilyet, ha megvannak a megfelelő készségeid, másrészt pedig dobd be magad a mélyvízbe, idővel jobb lesz.
2015. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szaktudás nélkül? Nem nem létezik ilyen.
2015. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk szabadúszó programozó vagy, akkor ennél sokkal többet is megkereshetsz otthoni munkával, de ha nincs semmi áruba bocsátható tudásod, akkor esélytelen.
2015. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig 50-60ezret egy közmunkás utcasöprögetéssel. Ki a túró menne el közmunkára ha neten kattintgatással ennyit megkereshetne?
2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hello, van ilyen lehetőség, még többet is megkereshetsz. Ilyen 60 ezer a minimum, ha nagyon béna vagy. Webcamsex. Nem kell tényleg vibrizned magad, elég ha oda teszed a nyíláshoz. Kukkkolják az online adást és akkor láthatnak ha fizetnek. Internet kell hozzá és egy minőségibb hd webkamera. 60-500 ezerig kereshetsz.
2015. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
livejasmin.com
2015. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!