Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A külföldi munkát hirdetők...

A külföldi munkát hirdetők közül mindegyik kamu? Előre kb 3e ft-ot kérnek utalni. Dolgozott már így valaki?

Figyelt kérdés
Nekem nincs nagy bizodalmam ezekről, plusz nem tudni semmi részletet.
2015. nov. 28. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ahol előre kell utalni, az általában kamu. Ne utalj szerintem semmit, hanem inkább keress fel valami külföldi munkákat közvetítő irodát, ami hivatalosan ezzel goglalkozik.
2015. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*foglalkozik
2015. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, hát amelyik előre kér akármennyi pénzt is, az nagyon valószínű, hogy kamu, de egyébként konkrétan azok, akik szimplán csak magyarként külföldi munkát közvetítenek, az nem feltétlenül. nekem például ismerőseim kinn elkezdtek vállalkozni(konkrétan csomagfutár cég alvállalkozójaként), és ők például többnyire itthon keresnek sofőrt a vállalkozásukba.
2015. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ingyenes e-mail címmel regisztrált hirdető szinte biztosan csaló!
2015. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hugyosgalacsin ***** válasza:
Külföldi melóra csak, akkor menj ha haver vagy ismerős szervez be vagy kinti céghez mész ki, ilyen magyar közvetítők stb. csak át akar verni..
2015. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel uniós jog tiltja azt, hogy munkát keresőtől pénzt kérjenek, minden olyan ajánlat, ahol fizetned kellene bármilyen címen bármilyen összeget, az egészen biztosan csalás.
2015. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már józan paraszti ésszel nézve is munka=elvégzem amire szükségük van, ők meg fizetnek nekem. Ha már nekem kell fizetnem azért hogy dolgozhassak, az régen átverés...
2015. nov. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazat adok nektek, én is így gondolom. Viszont ha munkaajánlatokat ad, fordítással, azért nem szokták előre kérni a pénzt?
2015. nov. 29. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ha fizetni is kell a közvetítésért az is a munka bérből szokták levonni. 99 % hogy ahol előre kell fizetni az átverés.
2015. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. nov. 30. 03:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!