Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetek szemüvegesen katona,...

Lehetek szemüvegesen katona, és ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és mindig is a mesterlövészpuskák érdekeltek és a mesterlövész katonák. Ja és a lézeres szemműtét ne is írjátok mert a szemem nem bírja a nagyon erős sugárzást és mondták is hogy megvakulhatok ezért nem kockáztatok.


A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!


2015. dec. 6. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy sajnos nem. Én is szemüveges vagyok, és bár eszem ágában sincs katonának menni, de mégis szar érzés hogy nem elég hogy szemüveg nélkül nem látunk olyan jól, de ennyivel kevesebbek vagyunk.
2015. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz én is mikor még általánosba jártam mindig én voltam mindenért a hibás mindenért na de mindegy. Ha mester lövész nem akkor alap lövész
2015. dec. 6. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj basszus ne nyavajogjatok már, mint a csecsemők... Rossz a szemed? Sajnállak, ezt dobta a gép. De ezért csakazértis hülye gyerekként dacból inkább szórakoznál mások életével? Hát ez remek hozzáállás. Kíváncsi vagyok mit szólnál, ha mondjuk a műtétedet egy félkarú orvos akarná elvégezni, vagy egy láb nélküli tűzoltó próbálna kimenteni az égő házadból. De csak hogy kevésbé legyünk drasztikusak, egy 1,5m magas srácból sose se lesz kosaras, egy gyenge bokájú lányból sose lesz táncos, ha belegebednek akkor se. Sokan élnek kisebb nagyobb testi fogyatékosságokkal, olyanokkal is amik ellen semmit nem lehet tenni. Ezt el kell fogadni és ezzel együtt élni. Ettől senki nem lesz kevesebb, csak egyszerűen be kell látni, hogy nem mindenki alkalmas mindenre.
2015. dec. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!