Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 Hete vagyok táppénzen és...

2 Hete vagyok táppénzen és tegnap elmentem bevásárolni, megláttam a boltban a főnökömet és amint megláttam elsiettem onnan, akkor kirúgnak?

Figyelt kérdés
Ő nem nézett rám szerintem nem vett észre remélem nem rugnak ki miatta. Érdekes hogy pont abba a boltba régebben egy munkatársam is követett engem vagyis ott találtam meg hogy bent volt a boltba. kémkednek utánam? mire számítsak? mit mondjak a főnökömnek ha megyek dolgozni és mondja hogy látott a boltban miért futottam el akkor mit mondjak mert siettem vagy mi? ugye ezért nem fognak kirugni mert kitettem a lábamat egy boltba?

2015. dec. 12. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy táppénzen?
2015. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Aki táppénzen van az is kimozdulhat a 4 fal közül, főleg ha élelmiszerboltba megy. Éhen csak nem lehet halni... Elvileg semmi oka nincs rá, hogy emiatt kirúgjon.
2015. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem fekvő beteg vagy akkor semmi köze hozzá.
2015. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a lábam miatt mert messze van a munkahely és nagyon sokat mászkáltam lúdtalpam lett napi 8 km-t mászkáltam és a végén már nem birtam menni de még most is fáj a talpam csak nem annyira ezelőtt meg a visszereimmel volt probléma. Egyébként a rosmanban voltam mert a lábamra akartam venni ilyen kenőcsöt de meghiusult mivel pont ott volt a főnököm és el kellett hagyjam a boltot mert nem akartam hogy meglásson és kirugjon meg vettem az adventi vásáron egy forró teát mert fáztam és közel volt ugyhogy azért. utána meg a pennybe mentem be
2015. dec. 12. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez így nem jó. Igen,kirúghat,ha visszamész,a táppénz indoka nem komoly. Nem kisiskolás vagy már,hogy minden apróságért otthon maradj. Őszintén: te valójában nem akarsz (ott) dolgozni.
2015. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Úr Isten... Gondolom mennyire értelmiségi munkahely, már elnézést a degradáció miatt...
2015. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Azta táppénzen vagy mert messze van a munkahelyed?

Érdekes a városban mászkáláskor nem fáj a lábad, csak melóba.

2015. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
hihihihi, rétinéger vagy?!
2015. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy ne fájna a lábam!Ugyanúgy fájt és nem mentem annyi távolságot mint amilyen messze a munkahely van (napi 8 kmt mászkáltam naponta) De attól még el kell lássam magam nem szolgálnak ki engem nem viszik ágyba a kaját meg be kell vásároljak ha én nem vásárolok be senki se vásárol be na akkor most HOGY IS VAN EZ? ÉNNEKEM EL KELL LÁSSAM SAJÁT MAGAMAT NEM VÁSÁROLNAK HELYETTEM
2015. dec. 13. 19:11
 10/11 A kérdező kommentje:
megváltozott munkaképességű vagyok amúgy!
2015. dec. 13. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!