Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden irodai munkához szükség...

Minden irodai munkához szükséges a 10 ujjas gyorsírás?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsirás nem 10 ujjas, az a gépírás. A kettö egész más dolog.


Irodában nem feltétlen szükseges 10 ujjal írni tudni, de ha nem tudsz, akkor igencsak lesznek gondok, mert nem fogsz tudni elég gyorsan írni.

2015. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk akik irodán vannak azoknak max informatika érettsegiük, ecdljük van.

10 ujjasra semmi szükségük.

2015. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze a gépírásra gondoltam, nem gyorsírásra, csak elírtam.
2015. dec. 16. 09:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, de előny! Én is irodista vagyok, tudok is 10 ujjal vakon gépelni és sokkal egyszerűbb a dolgom, mint a kolléganőmnek, aki nem tud. Gyorsabb vagyok és sokkal kényelmesebb így, nem kell keresgetni a betűket.. :-) Bár nekem tanították 4 éven keresztül.


21L

2015. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én tudok gyorsan írni, nem 10 ujjal és nem tanította senki sem, elég volt esténként lámpa nélkül írogatni ;) Meg lehet ezt oldani másképp is.

De munkahelytől függ, nem szükséges mindegyikhez.

2015. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

húszan vagyunk az irodában és szerintem egyikünk se tud tíz ujjal vakon gépelni :D


amúgy mi az az irodai munka? definiáld kérlek!

2015. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem konkrét munka, csak a későbbiekben szeretnék majd irodai munkát végezni, ezért kérdeztem. 10 ujjal nem tudok írni, de olyan jó közepes tempóban igen 2-3 ujjal.
2015. dec. 17. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:

csak szólok, hogy nincs olyan, hogy irodai munka, mint munkakör


irodában dolgoznak pl a beszerzők, a könyvelők, a mérnökök, a logisztikusok, a banki ügyintézők, a személyzetisek (HR), a designerek, az adminisztrátorok, adatrögzítők, de a takarítónő is, sőt az orvosnak is van irodája...ezek közül max egy adatrögzítőnél lehetne elvárás a 10 ujjas gépelés, de ott is inkább az számít, hogy kész legyen, nem az, hogy hogy gépel

2015. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, hogy nincs ilyen munkakör, hogy irodai munka, de nem is írt ilyet senki, azért írtam, hogy még nincs konkrét munka, de valami olyan helyre szeretnék majd menni, ahol irodában dolgozhatok.
2015. dec. 18. 10:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!