Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Még életemben nem dolgoztam!...

Még életemben nem dolgoztam! Magántanuló is voltam, félek az emberektől, az új dolgoktól . Munkát keresek, és nagyon szeretnék is kapni, mert nagyon szükséges, de félek is! Ti hogy voltatok az első munkátokkal? Hogy győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A félelmeidet ugy küzdheted le ha kiallsz veluk szembe. Meglatod hogy alaptalanok, es önbizalmat nyersz ezaltal.

Nem konnyű elindulni egy allasinterjira, meg elso nap a meloba gyomorforcsokkel teli.

De emberekkel kommunikalsz, olyanok őkis mint te, ugyanugy tele vannak felelmekkel

2015. febr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozz minél több emberrel!

Az első munkámra úgy mentem biztos megölnek.:D Hát nem öltek.Amúgy a legtöbb ember fél az első munkától.De leküzdi.Barátok,családtagok,ismerősök által.Sok sikert!

Ha nagyon félsz egy kis homeopátiás bogyót (Valerina Relax) bevehetsz az első két napon...

2015. febr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
én jobban félnék attól hogy nem találok munkát
2015. febr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 skywalker13 válasza:
68%

én azt mondom ez nem is baj az emberek nagy része számitó

és aljas sunyi stb de te több keel hogy legyél tisztelem ezt az öszinteséget kevesen vállalják be hogy félnek ettöl vagy attól ne félj csak lépésről lépésre

2015. febr. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%

úgy,hogy bevállalod :lesz ami lesz! :(


első munkám...még gyerekkoromban volt....

2015. febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt javasolnám neked, hogy próbálj meg minél több emberrel beszélgetni, idegenekkel, akár a boltban, az újságosnál, a buszon, járj emberek közé, vagy szórakozni, sportolni... nem azt mondom, hogy meséld el az életed idegeneknek, csak fél szavak, összemosolygás, stb, hogy felszabadulj más emberek társaságában. Mert most nem tudod elhinni, hogy ugyanolyan értékes ember vagy, mint mások, vagy értékesebb, mint azok, akiktől félsz! Milyen munkát keresel?


De hidd el, ha nyíltan elmondod, amikor odakerülsz, hogy ez az első munkád és félsz, hogy hibázol vagy valami, megértőek lesznek veled, az őszinteség feloldja a gátlásokat és nem fogsz annyira stresszelni, nem fogsz hibázni és könnyen beletanulsz majd. Nem kell pánikolni, te is ugyanannyit tudsz, mint mások, te is érsz annyit, mindannyian félünk az új dolgoktól! :)

2015. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne a munkától félj első körben hanem az interjútól ;-)

Aztán a sokadik interjún már tuti nem fogsz félni.

2015. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2015. febr. 21. 17:40
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Sikerült legyőznöd a félelmedet?

2015. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!