Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az önéletrajzomban nem...

Ha az önéletrajzomban nem tüntetek fel semmi infót a családi állapotomról, akkor mire gondolhatnak a munkaadók?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ez nekik hogy jön le? Hogy nincs senkim és ciki lenne beírni vagy inkább úgy, hogy képes vagyok szétválasztani a magánéletemet a munkától és ez nem ide tartozik? Esetleg egyéb gondolat?
2015. dec. 20. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önéletrajzban soha nem adjuk meg a családi állapotunkat.
2015. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe sem jutott megadni. Ha behívnak interjúra, majd megkérdezik.
2015. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze hozzá a munkáltatódnak
2015. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem gondolnám, hogy egyáltalán bele kéne-e írni.
2015. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sőt, olyan helyre, ahol nem feltétlenül kérnek fényképes önéletrajzot, oda jó a fénykép nélküli is, hisz talán kicsit kíváncsibban állnak a dologhoz, ha nem tudják, hogy is nézhet ki.
2015. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már alapból az égvilágon semmi köze nem lenne hozzá.Bár az összes surmót ez izgatja legjobban, félnek hogy van gyereked, vagy ha nincs majd lesz.Remélem ők sem akarnak szaporodni!
2015. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:
igen, én sem adtam meg semmiféle családi állapotot az önéletrajzban. Nem tudom honnan vetted, hogy kell.
2015. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én sem tudom honnan vettem, régen automatikusan beírtam, aztán a legutóbbi álláskereső körben nem. Sikerült is megkapnom egy állást, ahol egyszer sem kérdezték hogy állok ilyen téren, csak kb a negyedik munkanapomon derült ki. Addigra viszont a főnök "rámuszítótta" az egyik kollégát, ami nem tudom hogy jutott az eszébe, gondoltam talán emiatt azt hihette, hogy nincs senkim és ezzel jót tesz?

2015. dec. 21. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!