Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet csinálni, ha nagyon...

Mit lehet csinálni, ha nagyon unalmas a munkám?

Figyelt kérdés

Adatrögzítőkent dolgozom fél éve, és már eljutottam addig a pontig, hogy reggel felkelni sincs kedvem. A munka iszonyatosan unalmas, egész nap a gép előtt ülök, és számokat viszek be Excel táblázatba. Zenét nem lehet hallgatni, a kollégáim savanyú uborkák, nem lehet velük beszélgetni, így egész nap néma csendben ülök, írom a számokat, mint valami robot, és közben sajnálom magam. Már lassan kezdek depressziós lenni a sok agyalástól.

Ezt leszámítva viszont egész korrekt munkahely, mindig időbe kapjuk a fizut (ami nem sok, de a munkakörhöz képest elmegy), kiadják a szabit, és a főnök se szokott kötekedni. Ezek miatt sajnálnám itthagyni ezt a helyet, másrészt viszont úgy érzem megőrülök, ha ezt kell csinálnom évekig.

Tudnátok tanácsot adni? Ti mennétek vagy maradnátok? Mivel biztossam magam, hogy lelkesebben dolgozzam?

23/L



2016. jan. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék valami izgalmas hobbit, amivel minden nap tudok kicsit foglalkozni és közben nézelődnék más munka után is.
2016. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tetszik a munkahely, akkor próbáld meg az életed minden egyéb részét feldobni valamivel, hogy feltöltődj, kikapcsolódj, jól érezd magad, ne égj ki ilyen korán.
2016. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy tetszik a munkahely, ebben munkába nincs ami tetszene bárkinek is, de azt el kell ismerni, hogy korrektek. Manapság ez is nagy szó, amikor olyan nehéz normális munkaadót találni. Egyébként vannak hobbijaim, igyekszem minél többet foglalkozni velük, csak sokszor úgy érzem a munkában töltött idő úgy leszív agyilag, hogy utána már csak feküdni van kedvem. Mióta itt vagyok, a nyelvtanulást is hanyagolom, pedig tudom nem kellene.
2016. jan. 4. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Továbbtanulni és keresni valami jobbat
2016. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Korrektek, korrektek, de ha lelki halott vagy nap mint nap, akkor megéri?

Nézelődj, keresgélj, ha kell, képezd magad - senkinek sem kötelező onnan nyugdíjba mennie, ahol éppen dolgozik!

2016. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Izé fülhallgatóval sem lehet zenét hallgatni? Amúgy én kikészülnék ha kollégák nem hülyéskednének. (hasonló munkakörben dolgozom)
2016. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!