Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon unalmas az életem....

Nagyon unalmas az életem. Suli, tanulás és semmi izgalom nincs. Ez már nagyon rossz. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, van sok barátom, suliban végig velük vagyok, délután Facebookon szoktam beszélgetni. Annyira monoton az, hogy elmegyek suliba, hazajövök, tanulok. Közbe semmi sem történik. A hétvégém is szörnyen unalmasan telik. Egész nap tv-zek vagy telefonozok, de olyan is van hogy csak ülök és nézek ki magamból. Amikor Facebookon beszélgetek a barátaimmal, mindenki írja, hogy annyira unatkozik, de senkinek nem jutna eszébe, hogy elmenjünk valahova. Vagy ha mégis, akkor az a válasz, hogy "most nincs kedvem", "ezzel meg azzal én nem megyek". Már az egész "életem" a telefonom körül forog, mert itt beszélgetek. De például sosem mozdulunk ki, hogy elmegyünk "bandázni" vagy bármi. Semmi társasági életem nincs. Ha nincs nálam a telefonom, teljesen elveszett vagyok...

Ez nagyon rossz. Nem ismerünk meg új embereket, mert egyszerűen nem is tudjuk hogyan kell ismerkedni. Nyári szünetben is van, hogy semmit nem csinálunk, csak írogatjuk egymásnak, hogy mennyire unatkozunk.

Nagyon elegem van, már nincs is igazi életem.

Mit csináljak? Hogyan ismerkedjek? :/



2015. jan. 23. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod kimozdítani őket, látom, de ez nem csak a te korosztályodban van így, én több, mint dupla idős vagyok nálad, de nekem is sok mozdíthatatlan ismerősöm van. Egyedül nincs kedved valamihez, kipróbálni valamit, eljárni valami közösségbe, programra, foglalkozásra, ami érdekel? Tánc, valamilyen hobbi tanfolyam, kórus, sport. A mostani barátaid mellé ilyen helyeken szerezhetsz újakat. A könyvolvasás nem opció (a kötelezőkön kívül)?
2015. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, később se lesz jobb.
2015. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen vagyok így... sok sok éve.
2015. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy egyedül elmennék ilyen helyekre. Jobban szeretek úgy, ha velem van egy ismerős.

Nem vagyok olyan, aki itthon ül és olvas magányosan. Én inkább társasági ember vagyok, mennék a barátokkal erre-arra, világot látnék szórakoznék, élvezném az életet, de egyszerűen semmit nem lehet itt a környéken csinálni, már mindent láttunk...

2015. jan. 23. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Olvashatsz egy parkban, beülős helyen is. :-)

Hát, ha te nem változtatsz, így maradsz. Ha mindig másokra vársz, akkor nem lesz jobb. Én 22 évesen untam meg, akkor már nagykorú voltam, elegem lett a másoktól függésből, hogy mit csinálhatok meg, hova juthatok el. Kimentem a vasútállomásra és vettem retúr jegyet Olaszországba, utazással 3 nap, váltottam Eurót (akkor még 300Ft alatt volt, de jó is volt...), megpakoltam egy hátizsákot, aztán nekivágtam. Egyáltalán nem bántam meg, és mára már több hasonló út van a hátam mögött. Új ismeretségeket kötöttem az útjaim során is, gyakoroltam az angolt. Életem egyik legjobb döntése volt az az első utazás. És nő vagyok. :-)

Ne várj olyanokra, akik kifogásokat keresnek, ha valamit meg akarsz tenni, tedd meg.

2015. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen! :)
2015. jan. 24. 08:47
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös: Ausztriába esetleg nem akarsz menni? :) mert, akkor veled tartanék. :)
2015. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most nincs pénzem utazni. :-)
2015. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szólj, ha van, és persze, ha nem akarsz egyedül menni. :)
2015. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, ha szombaton megnyerem a főnyereményt lottón, már szervezem is az utat. :-)
2015. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!