Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged is zavar ha a főnököd...

Téged is zavar ha a főnököd nem közöl veled semmit?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem fejezi ki, hogy elégedett vagy nem a munkáddal és nem közöl információkat, hogy mi várható a jövőben.
2016. jan. 19. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha nem lenne elégedett, azt úgyis mondaná, hogy mi a nem jó.
2016. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem. Vannak olyan főnökök akik azt sem mondják, ha valami nem tetszik nekik.


Kérdező: Nekem voltak és most is van ilyen főnököm. Zavaró. Próbálj meg kiigazodni a hangszíne, testtartása, szeme járása, stb. alapján. Valamint az alapján amit tudsz róla. Mi a fontos neki, milyen emberi tulajdonságokat tart nagyra, stb. Mondjuk épp az ilyen főnökökről nehéz ezt is megtudni. Figyeld az ő munkastílusát.. szóval mindent-mindent amit lehet próbálj róla megtudni és az alapján fogod tudni, hogy mit tart fontosnak és mit vár el úgy magában.

Alapvetően az ilyen főnökeim általában csöndesek, jó munkabírású és okos emberek voltak. Amit elvártak az a kevés, de tartalmas beszéd, hogy ne zavarjam őket mással is elintézhető dolgokkal, naprakész, tömör információ, pontos munkavégzés -általában lehettem lassabb, mint másoknál, de pontatlan nem.


A mi várhatóról meg ha tudod, máshonnan szerezz információt (tudom, könnyű mondani...).

2016. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Volt már sokféle főnököm, akadt olyan, aki minden apróságot szóvá tett és elemzett és volt olyan is, akivel hónapokon át nem is váltottam szót a napi köszönésen kívül. Meg lehet szokni mindkettőt.

Tény, hogy az utóbbi kicsit zavaró eleinte. Nem tudod, elégedett-e veled, tervez-e veled hosszabb távon, kell-e változtatnod valamin - ez tényleg érdekes. De némi tapasztalat után rájön az ember, hogy bizony az sem jobb, ha a főnök kinyilvánítja, mi a véleménye rólad. Ez ugyanis sokszor nem valós. Volt olyan főnököm, aki lépten-nyomon dicsért, elképesztőnek nevezte a teljesítményemet, meg volt velem elégedve - aztán mikor tavasszal jött a bértárgyalás, mindig kiderült, hogy tulajdonképpen semmihez sem értek, rengeteget hibázom, örüljek, hogy egyáltalán megtartanak, fizetésemelésről pedig ne is álmodjak. Én meg sosem tudtam, melyik véleménye igaz.

2016. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy csak az utolsó pillanatban mond el dolgokat! Ha változik a bér, ha áthelyeznek egy másik munkafolyamatba, aznap behív és közli velem, hogy holnaptól akkor ez a helyzet. Azért előtte legalább szólhatott volna, vagy jelezhette volna a változást, vagy füstjeleket küldhetett volna, vagy valami! :/ Nálunk amúgy olyan a főnök, hogyha baja van, akkor nem szól, csak a hátad mögött szidja a munkádat. Ha viszont jól teljesítesz, akkor megdicsér. Szóval, ha nem szól hozzád, az azt jelenti, hogy valamivel nincs megelégedve. Csak nem lehet tudni, mivel, mert soha nem a szemedbe mondja. :/
2016. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!