Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Máshol nem kapok melót,...

Máshol nem kapok melót, muszáj kibírnom egy ideig, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon jó munkahelyem van, jó fejek a kollégák, de az egyik kikészít. Nagyon bunkó velem. Szemetel, és mondja, hogy vegyem fel, mikor beérek a munkahelyre mindig utánam köp, néha bele turházik a kávémba, és még sorolhatnám. Főnökömnek meg, nem szólhatok, mert ő a kis kedvence.

2016. jan. 21. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó Isten...mi ez?Általános iskola??


Állj ki magadért,ne hagyd,hogy ez a bunkó terrorizáljon!

2016. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Szívesen lennék annak a bunkónak a munkatársa, mert hidegen hagyna az is ha engem rúgnának ki. Ezért megtanítanám kesztyűbe dudálni. A legenyhébb az lenne hogy a teájába hashajtót teszek majd átázott gatyával égetheti magát a többiek előtt. Még a nők figyelmét is felhívnám hogy becsinált. Nem szoktam szívbajos lenni ha valakit normálissá kell idomítani. A TSZ-ben volt hasonló munkatársam. Majd meguntam, ezért amikor a tehén friss és meleg trágyát csinált maga alá, felmarkoltam és gondosan a pofájába dörzsöltem az értékes nedűt, ügyelve arra is hogy a szájába és az orrlyukaiba is kerüljön. Azóta nem mert szívatni, különben a biciklijét a legmagasabb fa tetején találja, mert volt emelőkosaras daru ami lehetővé tette volna ezt. De annak kezeléséhez meg úgyis hülye volt, ezért ott is rohadt volna neki intő jelül másoknak is.
2016. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Unatkozol, hogy ilyen kamu kérdéseket írogatsz ki?
2016. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!